Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Divokej Bill, Olympic, Monkey Business. Slavnosti Jihu nabídnou hvězdný program

  • Ostrava-Jih,

Slavnosti Jihu budou letos větší a pestřejší než v předchozích letech. Nabídnou tak mnohem více zábavy pro všechny generace. Letos navíc budou mít i vlastní facebookovou stránku.

Oblíbené Slavnosti Jihu budou i letos. Uskuteční se o víkendu 18. a 19.června na bývalém fotbalovém hřišti vedle akvaparku v Zábřehu a nabídnou opravdu hvězdný program.

Martin Bednář (ANO), starosta MOb Ostrava-Jih: “Osobně se těším na kapely, které hrají tradiční české melodie a texty. To je Olympic a Poetika. Mladší generace se může těšit na Kaliho, pak je tam Monkey Business, Divokej Bill, Leny, Jelen, Buty. Bude i bohatý doprovodný program. Myslím si, že lidé ocenili právě ten koncept z minulého roku, kdy tam bylo spoustu zábavy pro děti i pro rodiče a mohly se bavit všechny generace. Byla tam odpočinková zóna a akční zóna a jako loni i letos bude vstupné v předprodeji 100 korun, na místě potom 200 korun, nicméně všechny atrakce v místě už potom budou zdarma.”

Lístky na slavnosti už jsou v prodeji. Koupit si je můžete jak v informačním centru, tak v kulturním domě K-trio a na internetu. Veškeré informace nově najdete i na facebooku slavností.

Gabriela Gödelová, mluvčí MOb Ostrava-Jih: “Slavnosti Jihu nabídnou ještě více zábavy než v předchozích letech. Proto jsme se rozhodli, že už si opravdu zaslouží i vlastní facebookovou stránku, kterou lidé najdou klasicky, když zadají slavnosti Jihu a tam budeme prezentovat postupně veškeré přípravy, zajímavosti z té přípravy, komunikace s kapelami, vystupujícími i přípravu areálu a samozřejmě hlavně praktické informace pro všechny návštěvníky.”

Postupně tam najdete i vše, co se týká doprovodného programu a různých atrakcí.

Nahlásit chybu


K tématu
JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství,
Ostrava
od 300 Kč/hod.

Detail