Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Baník jako Barcelona! Ostrava porazila v poháru Slavii a postupuje

  • Ostrava,

Fotbalisté Baníku Ostrava se v této sezoně stali prvním českým týmem, který dokázal porazit obhájce titulu a obhájce vítězství v poháru - Slavii Praha. Stalo se tak v Ostravě v osmifinále poháru, Baník se radoval po prodloužení z vítězství 2:0.

Možná to nebyl nejhezčí fotbal, ale každopádně jeden z nejlepších výkonů Ostravanů v posledních letech. Slavia, která se v Lize mistrů směle prala s Barcelonou či Dortmundem, tentokrát v Ostravě nestíhala. "Z naší strany naprosto ostudný výkon. Pokud takto budeme hrát na Barceloně, tak dostaneme desítku a pojedeme domů, zlobil se brankář Slavie Ondřej Kolář.Baník byl většinu zápasu lepším týmem, jen s proměňováním šancí měl zásadní problém. A protože Pražané směrem dopředu nic kloudného nepředvedli, šlo se za stavu 0:0 do prodloužení. Tam už se ostravská převaha přetavila ve dva góly. Nejprve se trefil Diop a na konečných 2:0 upravil Smola. "To je fantazie! Děkujeme všem, kteří nás podporovali. Ten postup jsme si za bojovnost zasloužili," radoval se obránce Baníku Patrizio Stronati.
Baník vítězstvím 2:0 oplatil Slavii porážku v loňském finále, postoupil mezi nejlepších osm a stále živí naději na postup do evropských pohárů.
GVUO otevírá Dům umění

Dnes
Ostrava-Jih, Dům umění Ostrava

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté / přesunutý koncert z 18.4.

22.10. 19:00
Ostrava-Mariánské hory, DK Akord, Ostrava

SMS finance, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 60 000 Kč/měsíc

Detail

VÍTKOVICE, a.s. Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků