Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Poznáte je? Dvojice na benzině ukradla elektrický vysoušeč na ruce, muž ho odnesl v tašce

  • Ostrava,

Ostravští kriminalisté pátrají po "dosud neznámém pachateli", který 26. března 2021 ukradl z toalet benzinové čerpací stanice elektrický vysoušeč na ruce. Pachatele zachytila kamera, na záznamu je jasně vidět, jak dvojice spolupracuje a muž po chvíli vynáší z toalety vysoušeč v batohu.

video kamerového záznamu: PČR

Krádež se stala okolo 18:30 hodin na benzinové čerpací stanici na ulici Ruská v Ostravě. Pachatelé způsobili škodu zhruba 15.000 korun. Policisté pátrají po totožností dvou osob na videu, pomohla by jim i případná svědectví. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "K popisu první osoby uvádíme, že se jedná o holohlavého muže v roušce, oblečeného do tepláků béžové barvy s černými vzory na kolenou, rozepnutou béžovou bundu s černými úplety a velkou černou cestovní taškou. Při odchodu z toalet měl béžovou bundu přehozenou přes velkou černou cestovní těšku. K popisu druhé osoby uvádíme, že se jedná o ženu v roušce s tmavými vlasy staženými do drdolu, oblečenou do černé mikiny s kapucí s bílým nápisem a znakem Kappa."
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti mladého páru poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků