Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvojice na benzině ukradla elektrický vysoušeč na ruce, muž ho odnesl v tašce

  • Ostrava,

Ostravští kriminalisté pátrají po "dosud neznámém pachateli", který 26. března 2021 ukradl z toalet benzinové čerpací stanice elektrický vysoušeč na ruce. Pachatele zachytila kamera, na záznamu je jasně vidět, jak dvojice spolupracuje a muž po chvíli vynáší z toalety vysoušeč v batohu.

video kamerového záznamu: PČR

Krádež se stala okolo 18:30 hodin na benzinové čerpací stanici na ulici Ruská v Ostravě. Pachatelé způsobili škodu zhruba 15.000 korun. Policisté pátrají po totožností dvou osob na videu, pomohla by jim i případná svědectví. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "K popisu první osoby uvádíme, že se jedná o holohlavého muže v roušce, oblečeného do tepláků béžové barvy s černými vzory na kolenou, rozepnutou béžovou bundu s černými úplety a velkou černou cestovní taškou. Při odchodu z toalet měl béžovou bundu přehozenou přes velkou černou cestovní těšku. K popisu druhé osoby uvádíme, že se jedná o ženu v roušce s tmavými vlasy staženými do drdolu, oblečenou do černé mikiny s kapucí s bílým nápisem a znakem Kappa."
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti mladého páru poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy