Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Agresivní řidič dodávky vybrzdil ženu ve Fabii, pak napadl jejího spolujezdce

  • Ostrava,

Nejprve vybrzdil a zablokoval řidičku Fabie. Ta ho objela a vzápětí zastavila na křižovatce na červenou. Řidič dodávky přijel za ní, vystoupil z auta a fyzicky napadl jejího spolujezdce. Naštěstí zrovna k události přijížděli ostravští strážníci, kteří bleskurychle zasáhli a agresivní řidič skončil okamžitě v poutech. Incident navíc natočila kamera, která dohlíží na křižovatku.

zdroj: Městská policie Ostrava

Nepříjemný zážitek pro posádku Škody Fabie se odehrál v neděli po 13. hodině v Ostravě na křižovatce ulic Českobratrská a Poděbradova. 46letý řidič dodávky nejprve osobní auto vybrzdil a zablokoval. 37leté řidičce se dodávku podařilo objet a pokračovat v jízdě.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Z důvodu „červené“ na semaforech však byla nucena na této křižovatce zastavit a nemohla pokračovat dále v jízdě. Tohoto okamžiku využil řidič dodávky a po zastavení a vystoupení z vozidla, se jal řešit problém „po svém“."

Nejprve slovně a poté i fyzicky napadl údery pěstí 28letého spolujezdce řidičky. Způsobil mu tím zranění v obličeji. Naštěstí zrovna kolem projížděli strážníci, kteří neváhali a opravdu bleskurychle zasáhli.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Incidentu mezi řidičem dodávky a spolujezdcem z osobního vozidla si všimla hlídka strážníků, která právě projížděla po ulici Českobratrská. Během krátké chvíle tak strážnici proti agresorovi zakročili a za použití donucovacích prostředků zabránili dalšímu stupňování agresivity řidiče dodávky."

Proč se řidič dodávky tak nebezpečně a poté velmi agresivně zachoval, teď zjišťují státní policisté. Ti si na místě totiž celý případ převzali.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků