Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: O napadeného muže zlomil agresor smeták, pak pokračoval v mlácení mopem

  • Ostrava,

Nejprve se pohádali a pak jeden na druhého zaútočil. 50letý poškozený se přitom snažil před 33letým mužem utéct. Jenže v čekárně terminálu Hranečník ho agresor napadl smetákem. Po několika ranách se smeták zlomil a útočník chytil okamžitě mop a pokračoval v bití. To už byli na cestě strážníci, kteří vše viděli na kamerách a dalšímu útoku zabránili. Agresor byl předán policii.

zdroj videa: Městská policie Ostrava

Incident zaznamenal strážník obsluhující kamerový systém ve středu před 8. hodinou ráno. Na dopravní terminál Hranečník v Ostravě okamžitě vyslal nejbližší hlídku. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že samotnému incidentu předcházela nejprve slovní rozepře později zjištěného 33letého agresora a 50letého poškozeného muže. K té došlo již na nástupišti terminálu."

Poškozený se následně pokoušel agresorovi z nástupiště utéct. Útočník ho ale pronásledoval až do vestibulu čekárny. Tam pokračoval ve slovním napadání poškozeného, které přerostlo ve fyzické napadení. K tomu využil úklidové prostředky.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Na poškozeného nejprve zaútočil opakovanými údery dřevěnou násadou smetáku. Po jejím zlomení pak k následným úderům pro změnu použil platovou násadu mopu, kterou údery o poškozeného ohnul. Následně pak ještě na poškozeného převrhnul kbelíky s vodou."

I přes intenzitu útoku naštěstí nedošlo k vážnému zranění napadeného muže.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Poškozený si na místě pouze stěžoval na bolest levé ruky. Strážníci mu proto poskytli první pomoc a přivolali na místo zdravotníky, kteří mu poskytli jednorázové ošetření."

Agresor byl na místě strážníky bezprostředně po incidentu zadržen a předán kolegům z Policie České republiky, která celou věc dále šetří.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy