Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zdravotní sestra pomohla sraženému chodci v Ostravě, přecházel mimo přechod

  • Ostrava,

Policie hledá zdravotní sestřičku, která poskytla první pomoc sraženému chodci v Ostravě-Porubě. Ten v době nehody přecházel mimo přechod. Zdravotní sestra a další muž zřejmě celou nehodu viděla. Jakmile byl ale chodec předán přivolaným záchranářům, žena i s mužem z místa odjeli. Policie by s nimi teď potřebovala mluvit kvůli důležité výpovědi.

Nehoda se stala v neděli 10. dubna kolem 20:00 hodin v ulici Bedřicha Nikodéma v Ostravě-Porrubě.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Řidič ročníku 1998 jel autem Škoda Fabia po ulici Bedřicha Nikodéma ve směru jízdy od ulice 17. listopadu k ulici Martinovská, na úrovni zastávky MHD, kdy došlo ke střetu s chodcem ročníku 1960, který přecházel vozovku mimo vyznačený přechod pro chodce."

V době srážky projíždělo místem vozidlo Škoda Superb II, hnědé nebo fialové barvy, které okamžitě zastavilo a osádka šla okamžitě poskytovat první pomoc.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Osádku měla tvořit žena ve věku kolem 35 let, která uváděla, že je zdravotní sestra a také muž. Žena poskytla první pomoc a vyčkala do doby příjezdu záchranářů a poté z místa odjeli."

Policie by s dvojicí potřebovala mluvit, protože nehodu pravděpodobně přímo viděli a jsou tak důležitými svědky.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V souvislosti s touto dopravní nehodou se obracíme na ženu i muže, kteří byli na místě nehody, aby se přihlásili na nejbližší policejní oddělení nebo se obrátili na linku 158. Jejich svědectví by mohlo pomoci k objasnění příčin této dopravní nehody."
Nahlásit chybu


K tématu




ARBOR MORAVIA s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Urbeva s.r.o., čerpací stanice MOL Ostrava, ul. Mariánskohorská
Ostrava
od 25 500 do 27 500 Kč/měsíc

Detail