Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: V parku si stáhl kalhoty a začal masturbovat, uspokojujícího se muže ale sledovala kamera

  • Ostrava,

Strážníci v Moravské Ostravě zadrželi muže, který v masturboval v Bezručově sadu. Vše se odehrálo po jedné hodině ranní, podivného chování muže si všiml strážník, který obsluhuje kamerový systém.

video: MP Ostrava
Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Později zjištěný 49letý muž nejprve bloumal parkem a poté se usadil na jedné z laviček. Po nějaké chvíli, kdy pozoroval své okolí, si stáhl kalhoty pod úroveň kolen a začal onanovat. Ihned po tomto zjištění vyslal na místo strážník obsluhující kamerový systém nejblíže situovanou hlídku, která na místo dorazila do pár minut." 

Muž si poté, co spatřil strážníky, rychle oblékl kalhoty a následně tvrdil, že na místě jen sedí, nic neudělal, neobnažoval se a neuspokojoval. Vše popřel. 

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Jeho tvrzení však „ztratilo na síle“, jakmile se od strážníků dozvěděl, že jeho pohyb v parku i jeho následné konání bylo monitorováno kamerami. Svým jednáním se dopustil hrubé neslušnosti na místě veřejně přístupném. Vzhledem k tomu, že byl podezřelý ze spáchání trestného činu, byl strážníky omezen na osobní svobodě a předán kolegům z Policie České republiky."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy