Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cyklista v Ostravě narazil do auta, které tím poškodil a ujel. Hledá ho policie, událost natočila kamera

  • Ostrava,

Policie hledá cyklistu, který poškodil zaparkované osobní auto v Ostravě. Naboural do něj, spadl a ujel. Celou událost natočila kamera a policie nyní záběr kvůli pátrání zveřejnila.

zdroj videa: Policie ČR

Neobvyklá nehoda se stala v pondělí 1. srpna v době kolem 14:30 hodin v ulici Šalamounova v Ostravě. Cyklista jel ve směru od ulice Nerudova k ulici Ocelářská.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Z neznámých příčin narazil do zaparkovaného vozidla ŠKODA Octavia a poté došlo k pádu cyklisty. Důsledkem střetu došlo k poškození vozidla. Muž na kole se z vozovky zvedl a z místa dopravní nehody odjel, aniž by celou věc nahlásil Polici ČR, případně jinak řešil."

Zřejmě si myslel, že rychle zmizí a nikdo na něj nepřijde. Majitel poškozeného vozu ale přivolal na místo policii, stál totiž v dohledu kamery, která náraz natočila.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V souvislosti s touto dopravní nehodou se obracíme na samotného cyklistu, aby se sám přihlásil na nejbližší policejní služebnu, případně na linku 158. Také žádáme veřejnost, která k totožnosti cyklisty může přispět jakoukoliv informací, aby ji sdělila, byť anonymně, na tísňovou linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme."

Pokud ho policie najde, pravděpodobně bude muset zaplatit opravu poškozeného vozu.

Nahlásit chybu


K tématu
PATRIOT SECURITY s.r.o., Ostrava - Hrušov
Ostrava
od 107 Kč/hod.

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 55 000 Kč/měsíc

Detail

Průmyslové montáže s.r.o.,
Ostrava
od 27 000 Kč/měsíc

Detail