Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na řidiče v Ostravě čekají tento týden komplikace na ulici Rudná a Těšínská

  • Ostrava,

Začala další rekonstrukce na ulici Rudná. V místech křížení s ulicí 17. listopadu na místě tzv. jižní rampy čeká na řidiče dočasné omezení. Od zítřka začnou Ostravské komunikace pracovat i na ulici Těšínská. Ani zde se opravy neobejdou bez komplikací.

Na řidiče cestující přes místo křížení ulice Rudné a 17. listopadu čekalo od dnešního rána omezení. Oprava tzv. jižní rampy komplikuje provoz a je nutné počítat se zdržením. 

Eva Kijonková, mluvčí Ostravských komunikací: "Opravy které se momentálně rozběhly v Ostravě budou probíhat až do 27. října, které se týkají povrchů silnic v Ostravě. Jde o klasické opravy poškozeného povrchu, který je zatěžovaný velkou dopravou."
Tomáš Svoboda, vedoucí údržby silnic Ostravských komunikací: "Opravujeme vyjeté koleje na křižovatce 17. listopad, odbočení Rudná směr Havířov. Provedlo se odfrézování živice, proběhne strojní zametení, spojovací postřiky a pokládky živic."

Nejvíce rekonstrukce postihne řidiče směřující na Klimkovice, pro ty je zřízeno dočasné dopravní značení.

V úterý začnou Ostravské komunikace pracovat i na ulici Těšínská vedoucí od Hranečníku směrem na Šenov. Uzavřena bude část od ulice Lihovarská až po kruhový objezd. Zde oprava zasáhne i plynulost hromadné dopravy.

Eva Kijonková, mluvčí Ostravských komunikací"Zatímco u Rudné nebudeme MHD odklánět, tak v případě Těšínské se ty opravy dotknou linek."

Cestující využívající příměstské autobusy se setkají se zpožděním na trasách Ostrava - Karviná, Havířov, Šenov, Petřvald a směrem na Orlovou. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy