Na Den dětí rozveselil tanečník ze StarDance Martin Prágr malé pacienty ve FN Ostrava

  • 2. června 2020,
  • 16:49,
  • PR

Na Den dětí byl Martin Prágr první návštěvou na Klinice dětského lékařství FN Ostrava. Do širšího povědomí veřejnosti se zapsal jako ten, který ve StarDance tančil s Gabrielou Koukalovou. Tento mladík ale nejen skvěle tančí. Pomáhá, kde je potřeba. Hospitalizovaným dětem přivezl 1. června k jejich mezinárodnímu svátku dárky, které věnovala společnost Colliery srdcem.

Martin Prágr, tanečník: Určitě jsem rád, že jsem tady s dětmi mohl strávit nějaký čas. Vůbec si nedokážu představit, že bych musel ležet v nemocnici. Snad jsem dětem udělal alespoň trochu radost."

Setkal se zde i s dětmi, které se aktivně zapojily do charitativního projektu www.onlinedetskyden.cz. Martin pro tento projekt nadchl nejen taneční partnerku Gabrielu Koukalovou, ale také řadu dalších tanečníků StarDance. Smyslem projektu je lidi pobavit, ale zároveň pomoci dvanáctileté Lucii, která přišla při autonehodě o ruku a potřebovala by speciální protézu.

Před odchodem slíbil Martin Prágr sestřičkám, že jakmile to bude možné, na kliniku se vrátí, a spolu s partnerkou předvede část ze svého tanečního mistrovství.

Podívejte se na videoreportáž: https://youtu.be/Q5cTifCRsJESLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o.,
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Witkowitz Mechanica, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

TEPLOTECHNA Ostrava a.s.; Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků