Veletrh medu Včela!!! přesouváme na rok 2021 u Zdraví & Duše jednáme o náhradním termínu

  • 7. října 2020,
  • 11:07,
  • Komerční sdělení

Vážení návštěvníci, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a s ohledem na očekávané zpřísnění vládních opatření se v plánovaném termínu, tj. 9.–10.10. 2020 neuskuteční Podzimní veletrh medu Včela!!! a festival Zdraví & Duše.

POZOR ZMĚNA! Podzimní veletrh medu Včela!!! přesouváme na rok 2021.
U festivalu Zdraví & Duše jednáme o náhradním termínu.

Veletrh Včela se přesouvá na rok 2021. U festivalu Zdraví & Duše jednáme o náhradním termínu v polovině prosince. Pokud by vládní opatření stále trvala, a nám situace nepřála, co nejdříve ohlásíme termín pro festival Zdraví & Duše na rok 2021.

„Do poslední chvíle jsem se snažili dělat maximum pro to, aby se tyto akce mohly konat, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům a partnerům, kteří nás podporovali a stojí za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na Černé louce, v jejich výstavních pavilonech i venkovním areálu,“ sdělil Mgr. Jan Šumbera, jednatel společnosti Černá louka.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte svou přízeň a brzy se budeme opět potkávat na Černé louce.VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s., Ostrava
Ostrava
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Vitakraft CHOVEX s.r.o. - pracoviště Třanovice
Třanovice
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Lesní mateřská škola Malina z. s. - Třinec
Třinec
od 31 500 do 36 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Komerční sdělení

Více