Vitaminátor ze Sosnové vyrábí stoprocentní šťávy z ovoce ze Sadů Sosnová

  • 8. června 2021,
  • 7:25,
  • PR

Firma Vitaminátor ze Sosnové vyrábí stoprocentní šťávy z ovoce z vlastní produkce Sadů Sosnová. Několikrát ročně umožní Vitaminátor vstup do svých sadů i návštěvníkům. Za tímto účelem firma vybudovala Sadařovu naučnou stezku, plnou zábavného poznání zvířecích obyvatel sadů a rostlin. Děti ocení lanové centrum i možnost volného pohybu v přírodě.

Zájemci mají možnost se o těch akcích předem dozvědět především na facebooku Vitaminátor nebo Sadařova stezka. Že je o akce zájem, potvrzuje i zcela naplněný rezervační systém té poslední, víkendové akce v sadech.

Na Den dětí mohou dát rodiče svým ratolestem něco sladkého. A udělají zajisté dobře…. Nebo jim mohou dát něco sladkého a zároveň zdravého, jako třeba šťávy a pyréčka od Vitaminátoru ☺ . Ale nejlépe udělali ti rodiče, kteří svým dětem kromě zdravých sladkostí, darovali ke Dni dětí rodinný zážitek. Takovým zážitkem byla rozhodně i návštěva Sadů Sosnová v sobotu 5. června.

Děti si na sadařově stezce vyzkoušely vše, co se sadaři může při práci v sadu hodit. Například slalom s trakařem plným jablíček na nerovném, travnatém terénu. Vitaminátor také přistavil a zpřístupnil hned tři zemědělské stroje. Posadit se za volant traktoru nelákalo jenom kluky, ale také tatínky. Poznávání ovoce si vyzkoušely všechny děti při paměťové a zároveň pohybové hře v lanovém centru. Dnes již zapomenuté dovednosti jako střílení z praku nebo hod šiškou na cíl, si mnohé děti vyzkoušely poprvé.

Nejen děti, ale i rodiče uvítali pohyb na čerstvém vzduchu s nádechem dobrodružství a sladkou odměnou na konci cesty v podobě balíčku Vitaminátor.

Mnozí návštěvníci využili pěkného a slunečného dne, bez spěchu a městského stresu a i po ukončení stezky ještě nerušeně trávili volný čas v sadech, například posezením u ohně a opékáním špekáčků.

Chcete-li si podobné zábavy užít i vy, sledujte letní nabídky akcí na našem facebooku Vitaminátor nebo Sadařova stezka.

Připravujeme tematické programy, spojené například se samosběrem bioplodin (malin a rybízu), pouštění draků a mnoho dalšího…

Těšíme se na vás.

VitaminátorVlastimil Harák - Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Kamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Adam epox s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků