Houslista Jaroslav Svěcený vystoupí ve Fulneku / ZRUŠENO!!!

  • 23. listopadu 2021,
  • 14:41,
  • PR

Koncert Jaroslava Svěceného, který se měl uskutečnit v neděli 28. listopadu v 15 hodin v chrámu Nejsvětější Trojice ve Fulneku, je po dohodě s Jaroslavem Svěceným přesunut na náhradní termín. Ten bude upřesněn po dohodě s Mistrem. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti, Comenius Fulnek bude o konání koncertu, jenž se uskuteční v příštím roce, informovat na svých webových stránkách a sociálních sítích.

V neděli 28. listopadu v 15 hodin se v barokním chrámu Nejsvětější Trojice ve Fulneku uskuteční koncert houslisty Jaroslava Svěceného a cembalistky Jitky Navrátilové, který organizuje spolek Comenius Fulnek. Na prvním ze série letošních fulneckých adventních koncertů zaznějí italské, francouzské, německé a české barokní skladby.

„Barokní muzika, a navíc v nádherné barokní perle severní Moravy a Slezska, dokáže oslovit posluchače všech generací,“ je přesvědčena Pavlína Ambrosch ze spolku Comenius Fulnek.

„Ve Fulneku nevystupuji díky spolupráci se spolkem Comenius Fulnek poprvé,“ říká houslista Jaroslav Svěcený, jenž bude koncert sám uvádět. „Fulnek je pro mne zásadní místo, neboť se celý život zabývám geniálními myšlenkami a texty J. A. Komenského. Jeho Obecná porada o nápravě věcí lidských je tak aktuální, že by mohla být citována v dnešním parlamentu,“ dodává houslista, jenž si k letošním narozeninám nadělil nádherné housle milánského mistra Carla Antonia Testoreho z roku 1745. Právě ty rozezvučí fulnecký chrám Nejsvětější Trojice.

Vstupenky v ceně 300 korun a zlevněné vstupenky v hodnotě 270 korun lze pořídit online na https://mesto-fulnek.reenio.cz/, případně na místě za 330 korun.

Foto: archiv Jaroslava Svěceného, interiér chrámu Zdeněk PěnčíkBohemia Marten Plus s.r.o. Penny Market tř. 17. listopadu
Karviná
od 107 Kč/hod.

Detail

Urbeva s.r.o., čerpací stanice MOL Ostrava, ul. Mariánskohorská
Ostrava
od 20 650 Kč/měsíc

Detail

SHOBOD-STAV s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků