Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Víkend 6. – 7. října bude patřit oslavě tetování a street-art a Tattoo Session Silesia

Víkend 6. – 7. října bude patřit oslavě tetování a street-art. V kostele sv. Václava v Opavě se setkáme na již 17. ročníku Tattoo Session Silesia, což je setkáním nejlepších tetovacích studií střední Evropy, prodejců šperků a freestylové módy s barevným programem pro všechny věkové kategorie.

Návštěvníci se mohou podívat, jak je tetování prováděno technicky, jak se připravuje, realizuje, co hraje při tetování roli, jaký je výsledek a naučit se vnímat jeho uměleckou hodnotu. Prohlédnou si práce těch nejlepších, objeví nové trendy a poznají různé typy motivů. Samozřejmě se na akci může nechat tetovat i veřejnost nebo se s tatéry domluvit na tetování mimo akci.

Na co se můžete těšit?

Brány kostela otevíráme veřejnosti v pátek 6.10. od 15.00 hodiny a páteční program poběží nepřetržitě až do 22.00 hod. Sobotní den 7.10. začíná již dopoledne v 10.00 hodin a ukončen je také ve 22.00 hodin. Naše pozvání přijalo přes 40 studií s téměř 60 umělci.

I letos nám zahrají na živo kapely, a to opavští BEXLEY a STARÉ PUŠKY. Moderní tanec zastoupí duo HIGH SHOES s K-pop dance a breakdance skupina THE FLOOR KIDS CREW. Na závěsu ze stropu kostela předvedou vzdušnou akrobacii FLY INK a na zemi si dáme workoutovou exhibici v podání FÉNIX OPAVA, nebo parkour s IMRPOVE YOURSELF.

Z umělecké sféry si jistě vychutnáte výstavu fotografií Ivet Křenkové a obrazů malířů LaPapuly a Martina Kapošváryho. Obrazy budou malíři tvořit i na místě a tyto budou vydraženy pro dobročinné účely. Před kostelem budou vznikat graffiti naživo v podání Lukáše Zero Pavlíčka. Specifický styl japonského tetování, zvaný Tebori, nám představí Karel „Charlie“ Doležal.

Po oba dva večery se bude soutěžit o prestižní ceny za nejlepší tattoo práce a dvoudenní maratón zakončí již tradiční freak show.

Něco dobrého k občerstvení

Abyste nedostali hlad, můžete si dát něco ze speciálně připravené bohaté nabídky legendárního opavského Food Trucku FULLY BELLY nebo pivní speciál z hospody U DVOU DOBRÁKŮ.

Jak můžete být při tom?

Vstupné koupíte na místě – 390,- / na oba dva dny.

Děti do 12 let v doprovodu rodičů a tělesně postižení mají vstup zdarma.

Budeme se na vás těšit!

Podrobnosti najdete na našem webu: http://www.tattoo-silesia.com/
WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 55 000 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail