Pony Expres přijel do Nového Jičína

Úžasnou westernovou show viděli v sobotu všichni, kteří zavítali na novojičínské náměstí. Majitelé legendárního Pony Expressu zasvětili příchozí do jeho historie, westernoví umělci předváděli své dovednosti a na mnohých atrakcích se mohli vyřádit děti i dospělí.

Ludmila Tošovská, Pony Express: „My jsme vám přišli ukázat jízdu Pony Expresu, který se v Česku jede už po 27. a je už propojena celá Evropa. Včera v 15 hodin vyjížděl ze Slovenska, zítra bude v Suchdole a pokračuje dále na západ,v Dolních Pustevnách končí česká část, celá jízda končí v Holandsku."

Břetislav Gelnar, starosta NJ: „Je to dobrý, počasí vychází, škoda, že není více lidí."

Kdokoliv mohl v sobotu prostřednictvím Pony Expressu poslat pohlednici, která putuje celou českou trasu a končí na České poště, která doručí zásilku do schránky.

Jirka Martínek je zkušený matador v používání australských bičů, které si vyrábí sám. Jako materiál mu slouží vepřovice a jelenice.

Jirka Vlče Martínek: „Já se o to zajímám 28 let, je to taková pohodička, hračka pro dospělé."

První Pony Express jízda se uskutečnila 13. září 1985 a vedla ze Stříbrné Lhoty u Mníšku pod Brdy do moravského Suchdolu nad Odrou. Od té doby se vždy srpnu koná každoročně.
Věra Žůrková
Nový Jičín
od 19 500 Kč

Detail

Quick Agency 4all s.r.o.
Nový Jičín
od 16 300 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu