Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Téma: Andrejka z krnovského babyboxu budí emoce

  • Krnov,

Nafackovat mámě. Jediný negativní komentář se objevil na našem facebooku k reportáži o odložené holčičce v krnovském babyboxu. A napsali jste jich opravdu hodně.

Malá Andrejka z krnovského babyboxu vzbudila velký ohlas na našem facebooku. Naprostá většina z vás soucítí s maminkou a nijak ji neodsuzuje. Andrejce zase přejete do života jen to nejlepší. Pojďme se na některé z nich podívat.

Baru Knihomilka Javorková: "Maminku nesoudím, naopak, je skvělá, že se zachovala takhle. Holčičce přeju šťastný život v milující rodině, a té mamince, aby už tohle nemusela zažít."

Beáta Ondruszova: "Andrejce přáníčko.Mamince díky za záchranu života a ať ta bolest rychle přejde."

Mičiová Markéta: "Ať už je důvod jakýkoliv..je dobře,že mamina zvolila babybox..."

Jasno máte i o babyboxech.

Lenka Matuchová: "Věřím že někdy se lidé dostanou do svízelné situace s boxy souhlasím určitě je to lepší způsob než zabalit dítě a vyhodit mezi odpadky."

Lenka Nováková: "To se tak hezky čte...Andrejka měla štěstí a díky za BabyBoxy"

Dana Holušová: "Dobře ze babybox než aby v tv bylo zase popelnice nebo něco."

“Musím říct, že jsem vděčná za ty babyboxy, protože si myslím, že některé děti takovou šanci neměly a nedopadly takhle jako Andrejka, která fakt to štěstíčko najde,” uvádí Ivana Pastorková, zdravotní sestra

Tím, že maminka odložila dítě do babyboxu, mu dala velkou šanci mít plnohodnotnou rodinu. Rodiče, kteří si Andrejku adoptují, získají stejné postavení jako biologičtí rodiče.

Nahlásit chybu


K tématu