Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Brutální vražda v Krnově! Senior měl zabít svou ženu

  • Krnov,

Moravskoslezská kriminálka vyrazila v pondělí ráno do jednoho z bytů v Krnově, kde byla nalezena mrtvá seniorka. Policisté poté zadrželi jejího muže.

V jednom z krnovských bytů byla dnes ráno nalezena mrtvá žena. "Událost prověřujeme, kriminalisté jsou stále na místě a provádí ohledání místa činu a zajišťování stop," řekla kolem poledne policejní mluvčí Pavla Jiroušková a odmítla sdělit další podrobnosti.

Policie ale na místě zadržela staršího muže. "Tuto osobu nyní prověřujeme, zatím ale nemůžeme poskytovat bližší informace," doplnila policejní mluvčí.

Televize Polar mezitím zjistila, že policie vyšetřuje brutální vraždu. Senior měl zřejmě v afektu zavraždit svoji manželku. Vražedným nástrojem měl být nůž. Co se stalo, zjistili náhodou příbuzní, kteří do bytu přišli.

Policie v úterý potvrdila, že 81letý muž měl napadnout v bytě svou 79letou ženu. "Poškozená utrpěla zranění, kterým na místě podlehla. Vrchní komisař muže obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy a hrozí mu trest odnětí svobody až do výše dvaceti let," informovala Jiroušková.

Vzhledem k pozůstalým a citlivosti případu, nebude policie sdělovat žádné bližší informace.

Nahlásit chybu


K tématu
LEFOX, s.r.o. - pracoviště Krnov
Krnov
od 9 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

LEFOX, s.r.o. - pracoviště Rýmařov
Rýmařov
od 9 000 do 14 000 Kč/měsíc

Detail

LEFOX, s.r.o. - pracoviště Horní Benešov
Horní Benešov
od 8 650 do 12 000 Kč/měsíc

Detail