Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvě dodávky poškodil, třetí se mu podařila ukrást. V Krnově řádil v noci zloděj dodávek

  • Krnov,

V noci z neděle na pondělí řádil v Krnově zloděj dodávek. Do dvou se vloupal a snažil se je marně ukrást, ve třetím případě už byl úspěšný. Škoda byla odhadnuta na půl milionu korun.

Zloděj nejdříve v Krnově na ulici SPC násilně vnikl do zaparkované dodávky Renault Master. Po rozbití bočního okénka, vnitřní interiér vozidla prohledal, nic neodcizil. Nicméně než vozidlo opustil, poškodil spínací skříňku. Předběžná škoda byla odhadnuta na 3 tisíce korun.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Ještě v noci na ulici Palackého si vybral další vozidlo, znovu dodávkové Renault Master. Do kabiny vozidla se dostal stejným způsobem a uvnitř poškodil spínací skříňku. I v tomto případě předběžná škoda byla vyčíslena na 3 tisíce."

Do třetice se zloděj vrátil zpátky na ulici SPC a opětovně se dostal do dodávky Renault Master, s ní už tentokrát odjel neznámo kam.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Ve vozidle byl náklad a různé nářadí v hodnotě bezmála 200 tisíc korun. Krnovští policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže. Po vozidle Renault Master, bílé barvy vyhlásili celostátní pátrání."

Police proto prosí veřejnost o pomoc při pátrání. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Pokud někdo v noci z neděle na pondělí viděl podezřelou osobu v blízkosti dodávek na sídlišti v Krnově a má informace, které by policistům mohli pomoci, volejte linku 158."

Odcizená dodávka je bílé barvy, na boku má v modré barvě nápis „BARAN“.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy