Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Po hádce partnerů v Krnově zemřela mladá žena, policisté obvinili podezřelého muže

  • Krnov,

Krajští kriminalisté vyšetřují další případ násilné smrti, tentokrát v Krnově. Podle informací policie tam po fyzickém napadení zemřela mladá žena. Svým zraněním podlehla na místě. Policisté zatkli podezřelého muže.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Včera v nočních hodinách jsme přijali oznámení o fyzickém napadení mezi partnery v bytě v činžovním domě v Krnově. Mladá žena utrpěla zranění, kterým na místě podlehla." 

Podle informací TV Polar měl muž ženu uškrtit. Případ se stal kolem půlnoci, hlavním motivem měla být žárlivost, svou roli měl sehrát také alkohol. Policisté zadrželi podezřelého, který je aktuálně vyslýchán. Případ je v šetření krajských kriminalistů. 

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Na místě tragické události byli také policisté z odboru kriminalistické techniky a expertiz, kteří zajistili stopy, které budou vyhodnocovat. Příčinu úmrtí ženy určí nařízená soudní pitva."

Policisté ještě v úterý večer obvinili 27letého muže z vraždy.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Obviněný měl v nočních hodinách v pondělí 12. září 2022 po požití alkoholu a vzájemné slovní rozepři, opakovaně fyzicky napadnout 24letou přítelkyni. Mladé ženě způsobil zranění, kterým na místě podlehla. Krátce po činu byl zadržen policisty, nedaleko místa události. Obviněný se k trestné činnosti kriminalistům doznal, dnešního dne bude podán podnět k návrhu na jeho vzetí do vazby. Motivem činu měla být žárlivost. Obviněnému muži hrozí trest odnětí svobody až do výše osmnácti let."

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy