Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rehabilitace beskydského centra pokračují v nové přístavbě, novinkou je terapie pro kardiaky

  • Čeladná,

Více než rok probíhá rekonstrukce Léčebného domu dr. Storcha v Beskydském rehabilitačním centru v Čeladné. V provozu už je nová přístavba s rehabilitacemi, které pomáhají pacientům s neurologickými, ortopedickými a interními diagnózami.

Dobroslava Havránková, vedoucí rehabilitačního oddělení, BRC Čeladná: “Došlo k obnovení provozu na tělocvičnách, na oddělení, kde pracují fyzioterapeuté. Vodoléčba, ta je úplně nově udělaná, a částečně jsme zrekonstruovali prostor pro elektroléčby.”

Nově přistavěná část objektu umožnila léčebné procesy zmodernizovat a rozšířit jejich kapacitu. Klasické vířivé a perličkové vany doplnily uhličité koupele.

Jan Neuwirth, fyzioterapeut, BRC Čeladná: “Zde máme novou proceduru. Je to vodoléčba, kde je voda sycená oxidem uhličitým. Tedy vana, která nevíří, je perlivá sama o sobě. Především je vhodná pro lidi, kteří mají ischemickou chorobu srdce a kardiovaskulární problémy. Pomáhá prokrvit tkáně.”

Jako další léčebné procedury zde používají plynové injekce, oxygenoterapii a elektroléčbu.

Jan Neuwirth, fyzioterapeut, BRC Čeladná: “Konečně tady máme prostor i pro nové přístroje, o kterých možná bude budoucnost rehabilitace.”

Velkou novinkou zdejší rehabilitace je v neposlední řadě i větší tělocvična, kterou lze využít také pro skupinovou fyzioterapii.

Beskydské rehabilitační centrum je zdravotnickým zařízení se statutem odborného léčebného ústavu. Pacienti se do jeho péče dostávají na základě doporučení lékařů specialistů.
Green Gas DPB, a.s. - pracoviště Paskov
Paskov
od 23 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. - pracoviště Sviadnov
Frýdek-Místek
od 16 800 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Engelmann Czech s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 20 160 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků