Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nemocnice ve F-M otevřela nové odd. gynekologie

Nemocnice ve Frýdku-Místku se může pochlubit nově zrekonstruovaným gynekologickým oddělením. Pacientům nyní nabízí daleko větší komfort a práci ulehčuje také lékařům.

Po několik měsíců trvající přestavbě se dnes budoucí maminky a pacientky přicházející na gynekologicko-porodní oddělení frýdeckomístecké nemocnice mohou těšit z nově zrekonstruovaných prostor porodního, novorozeneckého a následně gynekologického oddělení včetně gynekologických ambulancí. To bylo nově otevřeno koncem srpna.

“Došlo k tomu, že se celé gynekologicko-porodní oddělení přestěhovalo na třetí patro bloku A, B, C a D, takže tvoříme jeden celek a pacientky nemusí chodit z patra do patra, aby se nechaly vyšetřit na ambulanci a následně ležet na gynekologickém oddělení,” uvedl primář gynekologicko-porodního oddělení Nemocnice ve F-M Martin Němec.

Cílem rekonstrukce gynekologického oddělení bylo zvýšení komfortu pacientek, jakož i usnadnění práce lékařům a sestrám.

“Já už jsem zažila hodně, protože jsem tady 35 let. Je to mnohem modernější a máme ulehčenou práci. Výhodou je, že jsme na jednom poschodí, jindy to bývávalo rozdělené na dvě i tři patra, takže teď je to super,” pochválila staniční sestra gynekologického oddělení Martina Blechová.

Anketa, pacientka na gynekologickém oddělení: “Je to tady velmi hezké. Sestřičky, personál, úplně bezva. Je to všechno nové. Byla jsem kdysi i na starém oddělení a nedá se to vůbec srovnat. Je to úplně o něčem jiném, než to bylo.”

Gynekologicko-porodní oddělení nabízí nastávajícím maminkám a pacientkám moderní a kvalitní péči. V současné době disponuje novými gynekologickými křesly, která poskytují komfort velice nízkého nástupu, takže i starší ženy se na gynekologické křeslo snadnou dostanou. Na křeslech jsou i obrazovky, díky kterým mohou pacientky vidět nálezy přímo na gynekologickém stole. Nyní se ještě čeká na dodávku nových porodních postelí.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry