Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Silnice v příměstských částech Frýdku-Místku se dočkají oprav

Frýdek-Místek pokračuje s celoplošnými vysprávkami silnic. K opravám dochází po celém městě, vedle toho ale projdou obnovou také cesty v příměstských částech.

Během těchto dnů probíhají ve Frýdku-Místku celoplošné vysprávky silnic prakticky na území celého města. Vedle toho pracovníci Technických služeb opravují také komunikace v příměstských částech.

“Už počátkem července proběhla oprava směrem k Panu Bártkovi v katastrálním území v Lískovec kolem separace Frýdecké skládky. Práce probíhaly v rozsahu odstranění stávající vrstvy, vyčištění, pokládce podkladové vrstvy v tloušťce 50 milimetrů a následné povrchové pokládce asfaltobetonové směsi. Náklady tam byly něco málo přes milion korun bez DPH a tato komunikace je již realizována,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Další opravy v integrovaných částech města budou následovat.

“V současné době máme objednávky z magistrátu odboru dopravy na opravy v Lískovci od trafa ke kostelu a k místní hasičárně. V Chlebovicích je to oprava před obchodem, kde budou práce spojeny s odstraněním stávající vrstvy plus s opravou obrubníku. Další práce poběží v neposlední řadě také v Bahně na Příkopech od ulice Čelakovského po Kuřín.  Všechny tyto práce jsou spojeny s odstraněním stávajícího povrchu, vyčištěním, spojovacím postřikem a pokládkou nové asfaltobetonové vrstvy,” popsal Kohut.

Veškeré práce by měly proběhnout během prázdninových měsíců.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyFuturel.cz s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 30 000 do 85 000 Kč/měsíc

Detail

Medela-péče o seniory, o.p.s. - Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 20 500 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna, areál Hyundai
Nošovice
od 75 000 Kč/měsíc

Detail