Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Silnice v příměstských částech Frýdku-Místku se dočkají oprav

Frýdek-Místek pokračuje s celoplošnými vysprávkami silnic. K opravám dochází po celém městě, vedle toho ale projdou obnovou také cesty v příměstských částech.

Během těchto dnů probíhají ve Frýdku-Místku celoplošné vysprávky silnic prakticky na území celého města. Vedle toho pracovníci Technických služeb opravují také komunikace v příměstských částech.

“Už počátkem července proběhla oprava směrem k Panu Bártkovi v katastrálním území v Lískovec kolem separace Frýdecké skládky. Práce probíhaly v rozsahu odstranění stávající vrstvy, vyčištění, pokládce podkladové vrstvy v tloušťce 50 milimetrů a následné povrchové pokládce asfaltobetonové směsi. Náklady tam byly něco málo přes milion korun bez DPH a tato komunikace je již realizována,” uvedl předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Další opravy v integrovaných částech města budou následovat.

“V současné době máme objednávky z magistrátu odboru dopravy na opravy v Lískovci od trafa ke kostelu a k místní hasičárně. V Chlebovicích je to oprava před obchodem, kde budou práce spojeny s odstraněním stávající vrstvy plus s opravou obrubníku. Další práce poběží v neposlední řadě také v Bahně na Příkopech od ulice Čelakovského po Kuřín.  Všechny tyto práce jsou spojeny s odstraněním stávajícího povrchu, vyčištěním, spojovacím postřikem a pokládkou nové asfaltobetonové vrstvy,” popsal Kohut.

Veškeré práce by měly proběhnout během prázdninových měsíců.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


KOFR MONTÁŽE, s.r.o. - pracoviště
Kunčice pod Ondřejníkem
od 20 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

JASPA Servis s.r.o., pracoviště Třinec
Třinec
od 11 400 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry