Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek opět hledá ten nejlepší štrúdl

Frýdek-Místek totiž i v tomto roce hledá ten nejlepší štrúdl. Do soutěže se může zapojit kdokoli. Vítěze pak vybere porota na letošních Beskydských rekordech a gastrofestivalu.

Turistické informační centrum ve Frýdku-Místku i letos vyhlásilo zajímavou celorepublikovou soutěž pro všechny cukráře, pekaře, kuchaře či prostě jen milovníky dobrého jídla. Pokud si myslíte, že právě vy pečete ten nejchutnější štrúdl široko daleko, neváhejte a přihlaste se do třetího ročníku soutěže o nejlepší štrúdl.

“Přihlášení do soutěže je úplně jednoduché. Ti, kteří mají zájem se zapojit do soutěže, a je jedno, zda je to dítě, prarodič, amatérský nebo profi cukrář, se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz,” uvedla marketingová manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Maximální počet štrúdlů na jednoho soutěžícího jsou dvě nohavice. Každý štrúdl musí být při předání zabalený zvlášť. Recept nebo náplň štrúdlů není nijak určena a je jen na soutěžícím, na jaký způsob je upeče.

“Poté stačí v sobotu 18. srpna přinést svůj vlastnoručně upečený štrúdl na akci Frýdek-Místek plný chutí do Parku pod zámkem a počkat na verdikt odborné poroty. O nejlepším štrúdlu bude v letošním ročníku rozhodovat třeba i herečka, ale nyní především kuchařka Markéta Hrubešová a kuchař Robert Šolc. Stejně jako v minulém roce se budou hodnotit štrúdly jak sladké, tak i slané a vítězové jednotlivých kategorií pak obdrží hodnotné ceny,” popsala Talavašková.

Frýdek-Místek plný chutí, který stejně jako v minulých letech proběhne současně s Beskydskými rekordy, se koná, jak už bylo řečeno, v sobotu 18. srpna, a to od deseti hodin dopoledne. Vstupné je tradičně zdarma. Vedle Markéty Hrubešové se návštěvníci mohou těšit třeba na Rock&Roll Band Marcela Woodmana nebo Lucii Revival. Celým dnem bude provádět moderátor Vojtěch Bernatský. Jubilejní desátý ročník Beskydských rekordů se ponese v duchu ražení mincí. Účastníci budou moci překonat Chotěboř, která se zapsala do České knihy rekordů se 750 vyraženými mincemi během šesti hodin.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

"ALPRESS" společnost s ručením omezeným - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 15 200 Kč/měsíc

Detail