Frýdek-Místek opět hledá ten nejlepší štrúdl

Frýdek-Místek totiž i v tomto roce hledá ten nejlepší štrúdl. Do soutěže se může zapojit kdokoli. Vítěze pak vybere porota na letošních Beskydských rekordech a gastrofestivalu.

Turistické informační centrum ve Frýdku-Místku i letos vyhlásilo zajímavou celorepublikovou soutěž pro všechny cukráře, pekaře, kuchaře či prostě jen milovníky dobrého jídla. Pokud si myslíte, že právě vy pečete ten nejchutnější štrúdl široko daleko, neváhejte a přihlaste se do třetího ročníku soutěže o nejlepší štrúdl.

“Přihlášení do soutěže je úplně jednoduché. Ti, kteří mají zájem se zapojit do soutěže, a je jedno, zda je to dítě, prarodič, amatérský nebo profi cukrář, se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz,” uvedla marketingová manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Maximální počet štrúdlů na jednoho soutěžícího jsou dvě nohavice. Každý štrúdl musí být při předání zabalený zvlášť. Recept nebo náplň štrúdlů není nijak určena a je jen na soutěžícím, na jaký způsob je upeče.

“Poté stačí v sobotu 18. srpna přinést svůj vlastnoručně upečený štrúdl na akci Frýdek-Místek plný chutí do Parku pod zámkem a počkat na verdikt odborné poroty. O nejlepším štrúdlu bude v letošním ročníku rozhodovat třeba i herečka, ale nyní především kuchařka Markéta Hrubešová a kuchař Robert Šolc. Stejně jako v minulém roce se budou hodnotit štrúdly jak sladké, tak i slané a vítězové jednotlivých kategorií pak obdrží hodnotné ceny,” popsala Talavašková.

Frýdek-Místek plný chutí, který stejně jako v minulých letech proběhne současně s Beskydskými rekordy, se koná, jak už bylo řečeno, v sobotu 18. srpna, a to od deseti hodin dopoledne. Vstupné je tradičně zdarma. Vedle Markéty Hrubešové se návštěvníci mohou těšit třeba na Rock&Roll Band Marcela Woodmana nebo Lucii Revival. Celým dnem bude provádět moderátor Vojtěch Bernatský. Jubilejní desátý ročník Beskydských rekordů se ponese v duchu ražení mincí. Účastníci budou moci překonat Chotěboř, která se zapsala do České knihy rekordů se 750 vyraženými mincemi během šesti hodin.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach Tour / NOVÝ TERMÍN!

18.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

STEELTEC CZ, s.r.o.
Třinec
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, p.o.
Frýdek-Místek
od 29 490 do 34 050 Kč/měsíc

Detail

AUTOBOND GROUP a.s. - pracov. Třinec
Třinec
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků