Bruslaři a běžci na Olešné pomohou charitě, výtěžek závodu získá ADRA

Na přehradě Olešná se chystá závod 100+10 pro ADRU. Letos tradiční in-line závod na 100 kilometrů doplní i závod běžců na 10 kilometrů. Obou kategorií se mohou zúčastnit jak amatérští, tak i profesionální sportovci a svým zapojením se do závodu podpořit Dobrovolnické centrum ADRA.

V sobotu 7. září proběhne kolem přehrady Olešná u Frýdku-Místku charitativní akce 100+10 pro ADRU. Akce se skládá z několika závodů pro děti a dospělé.

“Jedná se o charitativní závod, letos jsme do toho přidali závod v běhu na 10 kilometrů, ten hlavní závod je 100 kilometrů na bruslích dvojic, každý musí objet minimálně jedno kolo, je to 11 kol na každého, když je to napůl. Od sedmi hodin je registrace do půl deváté, v devět je start závodu na 10 km, potom jsou závody dětí, o půl dvanácté začíná hlavní závod,” popsal organizátor závodu Jakub Nykl.

Výtěžek z této sportovně zábavné akce poputuje Dobrovolnickému centru ADRA na jeho projekty.

“Jsem rád, že se pokračuje v tradici závodu 100 pro ADRU, jsem také rád, že se letos může zúčastnit více lidí a tím podpořit naše aktivity. Rozhodli jsme se věnovat celou částku na programy pro seniory, dneska je to zvlášť na domácnosti seniorů, kde jsou opuštění senioři, takže k nim dochází dobrovolníci,” řekl vedoucí Dobrovolnického centra ADRA Stanislav Staněk.

Více informací o závodu zájemci naleznou na webové stránce www.100proadru.cz. 
4. Ples pro Frýdek-Místek

24.01. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků