Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lidem ve frontě na odběry povolily nervy, někteří nadávali zdravotníkům

Odběrová místa v kraji fungovala i během Velikonoc. V Nemocnici Frýdek-Místek provedli zdravotníci od pátku do neděle 140 odběrů. Bohužel se setkali i s lidmi, kteří jim během toho nadávali nebo přišli mimo objednaný den.

Zdravotníci odběrového místa ve Frýdku-Místku měli volno jen v pondělí. Od pátku do neděle tak byli během služby v neprodyšných oblecích, přes které se v teplém počasí nemohou ani napít. Službu jim navíc znepříjemnila i spousta netrpělivých čekatelů na odběr.  "Naši zdravotníci se nejednou setkali s výtkami, někdy až s nadávkami, že byla fronta dlouhá a čekací doba ještě delší," zveřejnila v úterý ráno nemocnice na sociální síti.

Nemocnice zároveň připomněla, že zdravotníci si službu vybrali dobrovolně, jsou tady aby lidem pomohli a nedělají si ani pauzu na odpočinek. Nervózní, hrubí a někdy nezodpovědní pacienti, jim tak výrazně komplikují práci. "Bohužel se nejednou stalo, že museli vysvětlovat neukázněným pacientům, že jim odběr neudělají, když měli od svého praktika doporučení na jiný den. Systém objednávání nebyl vymyšlen bezdůvodně, ale právě kvůli tomu, aby práce u odběrového stanu mohla být co nejplynulejší," stálo v komentáři.

Nejen frdýdecko-místecká nemocnice, tak prosí všechny o trpělivost a pochopení. Zároveň žádá pacienty o respektování objednávkového systému.
Letní setkání s Jaroslavem Duškem

26.08. 15:00
Frýdlant nad Ostravicí, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků