Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Technické služby ve Frýdku-Místku zvou v sobotu na Den otevřených dveří

Komentované prohlídky celého areálu, vstup do dílen i ukázka téměř veškeré techniky. Po roční pandemické přestávce se podařilo Technickým službám ve Frýdku-Místku připravit Den otevřených dveří. V pořadí čtvrtý ročník naplánovala organizace na sobotu 23. října dopoledne.

Každoročně pořádaný Den otevřených dveří Technických služeb ve Frýdku-Místku se postupně těší většímu zájmu návštěvníků.

Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Ta tendence je stoupající. V prvním roce jsme měli zhruba 96 návštěvníků, pak 118 a v tom posledním 136."

Letos si společnost připravila v pořadí čtvrtý ročník akce.

Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Díky pandemické situaci se v loňském roce bohužel neuskutečnil. Letos jsme připravili ten ročník na sobotu 23. října. S tím, že budou probíhat komentované prohlídky v půlhodinových intervalech. Od 9:00 hodin až do 11:30 hodin poslední."

Dveře bývají vždycky otevřené úplně každému, kdo se chce přijít podívat na veškerou techniku a vybavení. Největší zájem bývá hlavně ze strany malých dětí.

Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Všechna pracoviště, mechanismy, jak provoz komunikace, od multikár, přes kropící vozy, přes strojní zametače, tak všechny traktorové sekačky, děti si mohou vyzkoušet ty mechanismy, mohou si do toho sednout. Z hlediska veřejného osvětlení tam budou vystaveny montážní plošiny, kterými disponujeme, ať už to jsou čtrnáctimetrové, šestnáctimetrové nebo dvaadvacetimetrová."

Vozový park čítá zhruba 90 mechanismů, takže je pokaždé na co se dívat.

Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Máme připravený program pro malé děti, včetně upomínkových předmětů. Chceme občanům, rodinným příslušníkům našich zaměstnanců ukázat prostory areálu, veškerou techniku, kterou disponujeme s názornými ukázkami. A pevně věřím, že stejně jako v předcházejících letech se ta akce vydaří a že to bude mít úspěch."

Dílny, garáže, sklady, ale také dispečink, který bývá z pohledu návštěvníků nejzajímavější.

Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Nejvíc dotazů během těch tří let bylo na dispečinku, kde končíme ty komentované prohlídky. Tam si myslím, že ty informace jsou asi nejzajímavější, protože my tomu říkáme takové srdce ve městě. Budou tam ukázány veřejné osvětlení, jak jsou ovládány parkoviště, světelné křižovatky, městský kamerový systém, takže počítáme s dotazy a samozřejmě jsme připraveni v rámci možností na ně odpovídat."

Pro každého návštěvníka si Technické služby připravily na památku také drobný firemní dárek.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOFIR Tech s.r.o. - Logistic park Nošovice
Frýdek-Místek
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

DEFENDIT CORDIS s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek, KONTAKTNÍ OSOBA Ludmila Slavíková, tel. 777 494 277, e-mail ludmila.slavikova@defendit.cz
Frýdek-Místek
od 6 390 Kč/měsíc

Detail