Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Palkovičtí deváťáci si převzali poslední vysvědčení a rozloučili se s učiteli

  • Palkovice,

Poslední den ve škole v tomto školním roce, ale také naposledy vůbec. Základní školu v Palkovicích opustili další deváťáci.

video: TV Polar
Ester Kuchařová, žákyně ZŠ Palkovice: “Podle mne jsme byla třída, která tady toho na této škole nejvíce zničila, jakože největší průsery, vyhozená elektřina, dveře, zdi pošpiněné. Jako parta jsme byli hodně dobrý kolektiv. Že jsme si dokázali pomoc, bavili jsme se každý s každým.”
Lukáš Bolek, třídní učitel: “Tuto třídu jsem měl od 6. ročníku a celkově hodnotím a možná bych i srovnával s ostatními ročníky, i když možná že bych neměl, tak bych je spíše chválil. Byla to třída, kam si člověk chodil spíše odpočinout. Neříkal jsem to jenom já,a le podobně hodnotili i ostatní vyučující. A samozřejmě každá třída přináší okamžiky, kdy si člověk musí hrábnout trošku více do rezerv, takže samozřejmě tady s nimi tomu nebylo jinak.”

Také deváťáci se kvůli covidu museli potýkat s distanční výukou.

Ester Kuchařová, žákyně ZŠ Palkovice: “Tady se ukázalo, jak každý pracuje, že ten, kdo by chtěl se někam dostat, tak to bylo vlastně jenom na něm a kdo chtěl, tak se učil a kdo nechtěl, tak se neučil.”
Milan Šponer, ředitel ZŠ Palkovice: “Tento školní rok byl velice specifický, velice náročný, zároveň velmi zvláštní. Myslím si, že nás mnohému naučil a to všechny, ale také nám mnohé vzal. Bohužel. A nezbývá, než pevně věřit, že tak jako jsme se dneska sešli v plném počtu, sejdeme se i po prázdninách a ten příští školní rok bude alespoň velmi blízký nějaké normě, na jakou jsme zvyklí z minulosti.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy