V Albrechticích slavnostně rozsvítili vánoční strom, letos jich bude v obci svítit několik

Pravá vánoční atmosféra zavládla v centru Albrechtic v předvečer první adventní neděle. Před radnicí se tradičně rozsvěcoval vánoční stromeček.

Tuto událost si nenechal ujít ani svatý Mikuláš, který dorazil s čertem i andělem. A zatímco děti za básničku nebo písničku dostaly dáreček, ti dospěli se mohli zahřát teplým punčem nebo svařáčkem.  O kulturní program se postaral žesťový kvintet pod vedením Bronislava Palowského  a houslista Jiří Erlebach. Nechybělo ani společné zpívání koled.  

Vánoční strom nesvítí v Albrechticích pouze před radnicí. 

„Letos bude dětem svítit stromečky u mateřské a u základní školy. Svítit bude celé stromořadí, aby jim to připomínalo, že se blíží Vánoce.,“ řekla kulturní referentka  OÚ Albrechtice Kateřina Melišová.

„Co bych lidem popřál? Šťastné a klidné Vánoce, aby se měli rádi a aby naše obec vzkvétala.“ „Přeji hlavně pohodu a klid.“ „Nejdůležitější je zdraví, tak ať jsou všichni zdraví a mají se rádi.“ „ Ať jsou všichni pohromadě se svojí rodinou,“ popřáli obyvatelé Albrechtic.

„Rád bych popřál všem občanům obce hodně klidu, spokojenosti u rodinného krbu a v okruhu svých přátel, abychom si ty Vánoce užili v klidu a pokoji,“ dodal starosta obce Jindřich Feber.
Lázně Darkov, a.s.
Karviná
od 16 280 Kč/měsíc

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 27 110 Kč/měsíc

Detail

MOONLIGHT H-B s.r.o. - Havířov
Havířov
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků