V Albrechticích slavnostně rozsvítili vánoční strom, letos jich bude v obci svítit několik

Pravá vánoční atmosféra zavládla v centru Albrechtic v předvečer první adventní neděle. Před radnicí se tradičně rozsvěcoval vánoční stromeček.

Tuto událost si nenechal ujít ani svatý Mikuláš, který dorazil s čertem i andělem. A zatímco děti za básničku nebo písničku dostaly dáreček, ti dospěli se mohli zahřát teplým punčem nebo svařáčkem.  O kulturní program se postaral žesťový kvintet pod vedením Bronislava Palowského  a houslista Jiří Erlebach. Nechybělo ani společné zpívání koled.  

Vánoční strom nesvítí v Albrechticích pouze před radnicí. 

„Letos bude dětem svítit stromečky u mateřské a u základní školy. Svítit bude celé stromořadí, aby jim to připomínalo, že se blíží Vánoce.,“ řekla kulturní referentka  OÚ Albrechtice Kateřina Melišová.

„Co bych lidem popřál? Šťastné a klidné Vánoce, aby se měli rádi a aby naše obec vzkvétala.“ „Přeji hlavně pohodu a klid.“ „Nejdůležitější je zdraví, tak ať jsou všichni zdraví a mají se rádi.“ „ Ať jsou všichni pohromadě se svojí rodinou,“ popřáli obyvatelé Albrechtic.

„Rád bych popřál všem občanům obce hodně klidu, spokojenosti u rodinného krbu a v okruhu svých přátel, abychom si ty Vánoce užili v klidu a pokoji,“ dodal starosta obce Jindřich Feber.
Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
Karviná
od 10 000 Kč do 10 000 Kč

Detail

Neovize SL s.r.o.
Karviná
od 44 500 Kč

Detail

BimBo hračky s.r.o.
Karviná
od 10 500 Kč do 14 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků