Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pár okrádal v Českém Těšíně nakupující i prodavače o osobní věci, pátrá po nich policie

Povedená dvojice zlodějů řádila v obchodech v Českém Těšíně. Muž a žena tam okrádali nakupující o kabelky, peněženky i doklady. Vše se navíc odehrálo během jednoho odpoledne. Policie zveřejnila fotografie z kamerových záznamů a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Zřejmě první krádež se odehrála v supermarketu. Starší žena přišla o kabelku, kterou měla podle svých slov stále pod dohledem. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Paní nakupovala v jednom českotěšínském supermarketu společně se svým blízkým. Ani jeden si během nákupu ničeho podezřelého nevšiml. Starší žena, která přišla o kabelku s osobními věcmi způsobenou škodu vyčíslila na bezmála 4 tisíce korun."

O několik minut později řádili zloději v další prodejně. Neznámá žena zabavila prodavačku a další neznámý muž mezitím ukradl z prostoru pro zaměstnance peněženku. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Prodavačka přišla nejenom o doklady, ale i o dvě platební karty. Způsobená škoda činí 1 400 Kč. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinů neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a krádeže."

Policisté vyhodnotili kamerové záznamy a vyhlásili pátrání po neznámé dvojici, která se v obchodech pohybovala.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Žena menšího vzrůstu, štíhlé postavy, snědé pleti, na hlavě mohla mít paruku, na sobě měla bílé tričko s obrázkem, riflové kalhoty světlé barvy a černé tenisky. Neznámou doprovázel muž středního vzrůstu, silné, zavalité postavy, snědé pleti, na hlavě měl kšiltovku bílé barvy. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a bílým potiskem, tmavě modré kraťasy, na nohou bílé tenisky."

V případě, že je poznáváte, kontaktujte policii.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Obracíme se na širokou veřejnost se žádostí o pomoc se ztotožněním dvojice. Jakékoli informace, které by mohly muže a ženu identifikovat přijme linka 158."

Je možné, že zlodějská dvojice toho má na svědomí mnohem víc.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail