Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Soustředění dívek na finále soutěže Miss Reneta

  • Havířov,

Přípravy na finálový večer mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta jsou v plném proudu. Páteční den dívky strávily natáčením u velkých nákladních vozů, a to přímo v Kopřivnici.

Finalistky soutěže Miss Reneta 2018 se už podruhé sešly na společném soustředění. A zvládnout toho musí opravdu hodně. Kromě nácviku choreografií se dívky fotily na Slovensku, ale také v areálu Tatry Kopřivnice, kde se natáčely i podklady pro videoklip na finálový večer.

“Zítra navštívíme Žermanickou přehradu a krásné zákoutí Soběšovic a budeme fotit plavky a v neděli navštívíme televizi POLAR, protože nás čeká úžasné natáčení volné disciplíny, která je takovým velkým překvapením,” popsal průběh soustředění organizátor soutěže Libor Lenčo.

Ve finále budou o korunku bojovat dívky z Česka, Slovenska a své zastoupení má i Polsko.

“Já se každý měsíc těším na soustředění, až se uvidím s holkami a bude mě mrzet, až to skončí, protože už se asi neuvidíme. Já jsem ze severu Čech,” řekla finalistka Natálie Křemenová.

Třetí týdenní soustředění čeká dívky v červnu. Poslední den bude vrcholem. To se uskuteční finálový večer s podtitulem ČeskoSlovensko 2018.

Nahlásit chybu


K tématu
Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

RegioJet a.s. - nástupní místo Havířov, Bohumín
Havířov
od 25 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail