Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kolemjdoucí, motoristé? Policie hledá svědky tragické nehody, po které zemřel chodec

  • Havířov,

Očití svědci nebo třeba motoristé, kteří mají za skly svých vozidel palubní kamery, mohou pomoci policistům při objasnění okolností tragické nehody mezi Havířovem a Horními Bludovicemi.

Nehoda se stala v pondělí 6. ledna před 17. hodinou přímo na hranici města Havířova a obce Horní Bludovice. V místě se ulice Na Záguří kříží s ulicí U Kasperčoka a je tam i autobusová zastávka. 

Osobní automobil řízený 61letým mužem při jízdě ve směru od Havířova na Horní Bludovice srazil 47letého muže.  

TV Polar o nešťastné kolizi informovala v článku a reportáži ZDE

Policisté potřebují především objasnit přesný pohyb chodce po vozovce, zda vozovku přecházel, nebo se pohyboval při jejím okraji, a kterým směrem. 

"Došlo ke sražení chodce osobním motorovým vozidlem Opel Astra červené barvy. Sražený muž na místě utrpěl zranění neslučitelná se životem. Policie České republiky žádá svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této dopravní nehody, aby se obrátili na telefonní číslo 974 744 452, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu," uvedla ve výzvě policejní mluvčí Karolína Bělunková

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy