V okrajové části Havířova našli lidé mrtvého muže, policie vyšetřuje příčinu jeho úmrtí

AKTUALIZOVÁNO/ Kriminálka z Havířova vyšetřuje okolnosti úmrtí 32letého muže. Jeho tělo našli v sobotu po poledni náhodní kolemjdoucí, kteří přivolali policisty.

Lidé, kteří chodí na procházky se psy z útulku v Prostřední Suché, našli v sobotu odpoledne v příkopě poblíž cesty mrtvolu. Nález byl ohlášen zhruba ve 13.45 hodin.

Tělo leželo v příkopu v odlehlé části Havířova pod silnicí u křižovatky ulic Starý Svět a Kašpárkovická.  V blízkosti se nachází jen zahrádkářská kolonie a hřbitov. 

Nalezený muž byl v chladném počasí oblečen jen spoře. Triko měl navíc vyhrnuté k hlavě a kalhoty stažené. Lidem se na první pohled zdálo, že na těle jsou krvavé stopy po zranění. 

“On říkal, že nic nezkoušeli, že byl mrtvý a viděl, jako by z boku měl rány jako po bodnutí. Hned volali policajty,” popsala pracovnice útulku Eva Válková. 

Policisté místo nálezu zajistili a přivolali kriminálku a koronera. 

“U zemřelé osoby policisté našli osobní doklady. Přítomný koroner u tohoto 32letého muže nezjistil známky cizího zavinění a byla nařízena zdravotní pitva. Příčiny úmrtí, jakož i další okolností celé nešťastné události, nadále prověřují havířovští kriminalisté,” řekl policejní mluvčí René Černohorský.

Vyšetřování by mělo prokázat především to, co bylo příčinou úmrtí a zda vůbec muž zemřel na místě, kde ho lidé našli.

AKTUALIZACE 15. 1. 2020:

Policie na základě provedené pitvy vyloučila cizí zavinění. 
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků