Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V okrajové části Havířova našli lidé mrtvého muže, policie vyšetřuje příčinu jeho úmrtí

  • Havířov,

AKTUALIZOVÁNO/ Kriminálka z Havířova vyšetřuje okolnosti úmrtí 32letého muže. Jeho tělo našli v sobotu po poledni náhodní kolemjdoucí, kteří přivolali policisty.

Lidé, kteří chodí na procházky se psy z útulku v Prostřední Suché, našli v sobotu odpoledne v příkopě poblíž cesty mrtvolu. Nález byl ohlášen zhruba ve 13.45 hodin.

Tělo leželo v příkopu v odlehlé části Havířova pod silnicí u křižovatky ulic Starý Svět a Kašpárkovická.  V blízkosti se nachází jen zahrádkářská kolonie a hřbitov. 

Nalezený muž byl v chladném počasí oblečen jen spoře. Triko měl navíc vyhrnuté k hlavě a kalhoty stažené. Lidem se na první pohled zdálo, že na těle jsou krvavé stopy po zranění. 

“On říkal, že nic nezkoušeli, že byl mrtvý a viděl, jako by z boku měl rány jako po bodnutí. Hned volali policajty,” popsala pracovnice útulku Eva Válková. 

Policisté místo nálezu zajistili a přivolali kriminálku a koronera. 

“U zemřelé osoby policisté našli osobní doklady. Přítomný koroner u tohoto 32letého muže nezjistil známky cizího zavinění a byla nařízena zdravotní pitva. Příčiny úmrtí, jakož i další okolností celé nešťastné události, nadále prověřují havířovští kriminalisté,” řekl policejní mluvčí René Černohorský.

Vyšetřování by mělo prokázat především to, co bylo příčinou úmrtí a zda vůbec muž zemřel na místě, kde ho lidé našli.

AKTUALIZACE 15. 1. 2020:

Policie na základě provedené pitvy vyloučila cizí zavinění. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy