Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další muž s nožem v ruce vyhrožoval na ulici v Havířově, že všechny pozabíjí, zasáhli proti němu policisté

  • Havířov,

Policisté zasahovali proti dalšímu muži, který vyhrožoval svému okolí zabitím, tentokrát v sobotu v podvečer v Havířově. Poblíž Bílého domu u náměstí Republiky šermoval nožem a křičel, že všechny zabije. Po zadržení putoval kvůli opilosti rovnou na záchytku.

O pořádný rozruch se v sobotu večer postaral 30letý muž v Havířově. V Centrálním parku u tzv. Bílého domu se pohyboval s nožem v ruce a vykřikoval, že všechny zabije.

Svěděk: "Procházel přes park, v ruce měl nůž a křičel něco ve smyslu "Zabiju, zabiju, všechny zabiju." To už byla na cestě policie. Ze všech stran přijela dvě auta státních a jedno městských. 5 nebo 6 policistů a 4 strážníci ho následně obestoupili a poté zadrželi."
Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Policisté přijali oznámení o muži, který měl s nožem v ruce šermovat kolem sebe. Kolemjdoucí z jeho chování měli strach. Neprodleně po oznámení policisté v Havířově na náměstí Republiky zadrželi 30letého muže, který byl značně opilý. Dechová zkouška potvrdila hladinu dvě promile."

Muži zákona u něj našli i nůž, který s čepelí dlouhou 6 cm. Zadržený následně putoval rovnou k vystřízlivění na záchytku. Poté bude možné pokračovat v prověřování jeho počínání. Zatím je incident veden jako přestupek.


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy