Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově potřebuje pomoc stále více seniorů. Nyní ve městě působí nová služba domácí péče

  • Havířov,

V Havířově potřebuje pomoc v domácím prostředí stále více seniorů, a to zejména v této době. Volná místa v domovech v podstatě nejsou. Ve městě nyní působí nová registrovaná služba domácí péče.

Důstojné a plnohodnotné stáří si zaslouží každý senior. Mnozí se už ale o sebe nedokáží postarat a potřebují pomoc druhých. Paní Nikol Dybalová a Petra Doležalová mnoho let pracovaly v domovech seniorů. Větší smysl ale vidí právě v domácí péči.

Nikol Dybalová, jednatelka Domácí péče Duha:  "Poskytujeme stejné služby jako domovy seniorů. S péčí o vlastní osobu, s péči o hygienu, pomocí s péči o domácnost, stravováním, sociálními službami jako poradenstvím. Máme s nimi krásné vztahy i za tu chvíli, po kterou k nim chodíme. A věříme, že se ta péče a klienti, taková ta naše rodina, bude rozrůstat."


 Jaké plány máte do budoucna?

Petra Doležalová, jednatelka domácí péče: “Určitě by naše společnost chtěla do budoucna rozšířit naše služby o zdravotní péči, protože víme a máme informace z řad lékařů, že tato služba v domácím prostředí je vyžadovaná.”

Pomocnou ruku uvítaly i Sociální služby města, které už nestačí kapacitně uspokojit všechny zájemce o domácí péči.
Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL Havířov Šumbark
Havířov
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků