Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí houslisté ze skupiny The Strings v Havířově týden natáčeli videoklip se sportovci

  • Havířov,

Po celý týden se v Havířově natáčel videoklip hudební skupiny The Strings. S mladými nadějnými muzikanty se ve videoklipu ukážou také hokejisté, fotbalisté a další sportovci. Vše vzniká pod taktovkou režiséra Davida Vignera.

Mladí, talentovaní houslisté z havířovské skupiny The Strings se rozhodli natočit videoklip, který během jejich skladby ukáže krásná místa ve městě a propojí hudbu se sportovci. O natočení videoklipu se postaral filmový režisér a rodák z Havířova David Vigner.

David Vigner, režisér: "Co na tom nejvíc oceňuji, je zapojení všech mladých lidí. My jsme včera například natáčeli fotbal, hokej a propojili jsme to s houslisty ze skupiny The Strings. Ať už ti fotbalisté, nebo hokejisté v souladu s těmi houslemi, umělci vytvořili nádherné pohyby těla, což je smysl toho projektu. Propojit napříč sportem, tak hudebníků dohromady a vytvořit něco společného a hlavně, co mě nejvíc naplňuje, je ta hromada mladých lidí, kteří se do toho zapojili."

Natáčení v těchto horkých dnech trvalo celý týden.

Iveta Kočí Palkovská, autorka projektu: "Bylo to velmi náročné, ale bylo to opravdu jedinečné. Děcka byla skvělá všechna. Každá ta lokace má úplně jinou atmosféru, jiné emoce. Ať už to bylo koupaliště, kde se na můstcích natáčelo, tak potom zase lokace, kde se natáčelo s těmi sportovci, tak to zase dostalo jiný nádech, jinou atmosféru. Všechno je krásné.”
anketa: "Podle mě to bylo super, já jsem si užila, že můžeme natáčet. Jen tak někdy nenátáčíte, jo. Hele, v životě nemůžete jen tak natáčet.”

Nejen mladí houslisté se už těší na finální výsledek. Videoklip by měl být k vidění zřejmě v září.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy