Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovští hokejisté mohou v letošním roce začít dříve trénovat, ledová plocha je připravena

  • Havířov,

AZ Havířov připravil pro malé hokejisty příměstský tábor. A ten se už může konat i na ledě, protože v letošním roce je plocha připravena o něco dříve. A-tým určitě také ocení, že bude mít zmodernizovanou kabinu.

VIDEO: TV Polar

Malí hokejisté si sezonu v loňském roce moc neužili. I proto jsou rádi, že už ani ne v polovině července si mohou nasadit brusle a vzít do ruky hokejku. Tábor, který pro ně klub přichystal, se jim tak vydařil.

anketa: “Já jsem na tom poměrně dobře, protože já už jsem tento rok byl na ledě, dá se říct, že to byl turnaj. Ale furt to není ono. Ten celý rok netrénování. Ten led ještě potřebuje větší vrstvu, zítra to bude asi lepší.”
anketa: "Hodně jsem se těšil a bylo to dobré. Hokeji se věnuji šest let a trénuje mě pan trenér Svozil a mám ho rád.”
anketa: "Teď to máme jako týden tábor, pak máme dva týdny volno a pak zase máme tréninky."
anketa: “Led mi chyběl a na sezonu jsem se hodně těšil, protože zas budeme hrát, bruslit a zas to bude lepší. Nebudeme sedět doma.”
Jiří Matěj, ředitel SSRZ: "My jsme letos posunuli termín přípravy ledu. Začali jsme 1.července a je to zhruba o měsíc dříve, než jak to bývalo v minulosti. My se snažíme vyjít vstříc hokejistům, kteří by byli rádi, aby tady byl celoroční provoz. Nám se to ještě v letošním roce nepodařilo. My chystáme příští rok výměnu chladící desky, která už tady něco pamatuje a výměna chladící desky by mohla přispět k tomu, že bychom možná mohli ten celoroční provoz zajistit. Ještě musíme vyřešit odvětrávání, protože vidíte, že je tady zamlženo, používáme klasické ventilátory ty šachetní, ale chtěli bychom tady vybudovat jiný systém odvětrávání, který by přispěl k tomu, že už by zamlženo nemuselo být.”

SSRZ investuje i do kabiny A-týmu. Hokejisté tak budou mít kvalitní zázemí.

Jiří Matěj, ředitel SSRZ: "To znamená výměna podlahy, budou tam vyměněny boxy, ve kterých mají hokejisté pověšené dresy atd. Dochází k celkové rekonstrukci a myslím si, že to tam budou mít hokejisté velice hezké.”

Ledová plocha, která už je přichystána, bude brzy přístupná i veřejnosti. Veškeré informace včas zájemci naleznou také na webových stránkách Správy sportovních a rekreačních zařízení.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy