Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Spojení sportovců a umělců, to je nový videoklip havířovského hudebního uskupení The Strings

  • Havířov,

Videoklip hudebního uskupení The Strings z Havířova, který se natáčel v létě, je na světě. Celkem se do něho zapojilo na 150 dětí z řad mladých umělců a sportovců. V zaplněném kině Centrum projekt diváci ohodnotili velkým potleskem.

Havířovský spolek Hudba nezná hranice nese příznačný název. Podařilo se mu propojit děti z kapely The Strings s dětmi ze sportovního světa a vytvořit unikátní videoklip, který vznikl pod taktovkou režiséra Davida Vignera. Premiéra se konala v kině Centrum.

Iveta Kočí Palkovská, autorka projektu, předsedkyně spolku Hudba nezná hranice: “Já myslím, že se to fakt povedlo. Ten videoklip je úžasný. Bylo to překvapení, řeknu vám tajemství. Já jsem ho do poslední chvíle neviděla, protože David řekl, že to musí být premiéra i pro mne. Takže jsem byla hodně, hodně napjatá a už při prvních tónech na začátku jsem měla slzy v očích.”

Překvapení pro režiséra vymyslel i spolek. Natočil dvacetiminutový sestřih z natáčení, který pobavil v sále každého.

David Vigner, režisér: “Bylo to úplně nádherné. Mě se hlavně líbilo to, že já jsme tedy vždy byl zvyklý u celovečerních filmů, že ten film o filmu byl vždy kratší, než ten celovečerní, tady to bylo naopak. Ale já si myslím, že to je potřeba trochu ukázat to zákulisí a hlavně ty prožitky těch dětí. Takže pro mě byl důležitý tento projekt v tom, že se potkaly děti.”
anketa, členka The Strings: "Bylo to hodně náročné natáčet v takovém horku, ale líbilo se mi to hodně a pan režisér to krásně natočil a pořád nás chválil v tom videoklipu.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy