Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V pátek bude zvolena vítězka soutěže Miss Reneta 2021

  • Havířov,

V pátek se bude v Havířově v Kulturním domě Leoše Janáčka konat již 28. ročník soutěže Miss Reneta. Kvůli covidu museli organizátoři čtyřikrát termín posunout. Pátý pokus ale vyšel, za což jsou dívky velmi rády a na galavečer už nemohou dočkat.

Jen jeden den dělí tyto finalistky od galavečera, kdy bude zvolena vítězka Mezinárodní soutěže dívek středních škol Miss Reneta 2021 a podtitulem Hvězdy Hvězdám. Některé už ale nejsou studentky středních škol, jelikož kvůli pandemii a opatřením musel být několikrát 28. ročník soutěže posunut.

Ema Lehotská, finalistka Miss Reneta 2021: "Tím, že už jdeme některé na výšku, některé už tam jsou, dokonce už jedna dívka pracuje, tak jsme myslela, že se tento ročník zruší 2020 a půjdou nové dívky a celé se to udělá znovu. Je to zkušenost pro nás všechny, holky jsou skvělé a byla by škoda, kdybychom si ten večer spolu neužily.”
Natálie Procházková, finalistka Miss Reneta 2021: "Přípravy jsou náročné, protože pracujeme od rána až do večera a co je nejsilnější stránka moje? Tak asi úsměv. Očekávám, že si to s holkami spolu užijeme, že to dotáhneme, když už jsme se dostaly tak daleko a že zvítězí ta nejlepší.”
Natálie Myšičková, finalistka Miss Reneta 2021: "S holkami jsme si to hodně užily. Nejvíce se těším asi na ty plavky. Budeme tam napůl u toho tančit, takže to bude takové zajímavé.”
Libor Lenčo, ředitel soutěže: "Holky jsou skvělé, protože spolu secvičujeme díky covidu už rok a půl, takže se známe hodně dlouho a musím je nesmírně pochválit, protože jsou suprovní. A v každém případě se těšte na finálový večer, který proběhne v pátek tady v KD L. Janáčka, protože se máte na co těšit.”


Přímý přenos soutěže můžete sledovat na webových stránkách www.missreneta.cz.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry