Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

K-klub připravil pro mládež dvoudenní akci Book!Con

  • Havířov,

Nadšenci sci-fi mohli v K-klubu knihovny na ulici Šrámková zažít opět dvoudenní akci plnou dobrodružství. Zájem ze strany mládeže byl velký a nechyběly ani přednášky s autory knih.

K-klub knihovny je zejména mezi mládeži velmi oblíbený. A to také proto, že během roku pro ně pracovníci připravují mnoho zajímavých akcí na téma fantasy. I tentokrát přišlo do knihovny mnoho návštěvníků.

Kateřina Bálintová, vedoucí oddělení: "My jsme si vlastně pro mládež, ale nejen pro mládež, ale i širokou veřejnost připravili dvoudenní akce s názvem Book!Con, která se nese v duchu fantasy, sci-fi a komiksů. Měli jsme tu během těch dvou dnů mnoho spisovatelů, komiksového kreslíře ilustrátora Michaela Petruse a probíhaly tady různé turnaje ať už v Xboxu, v Tekkenu 7, nebo jsme tady měli virtuální realitu a spoustu dalšího doprovodného programu.”
anketa: “Já už jsem tady byla včera. Těšila jsem se na to, protože jsou tady různí spisovatelé a je tady super program a mám to tady ráda. Je tady i super komunita.”
anketa: “Včera jsme tady zkoušeli virtuální realitu a vzhledem k tomu, že strašně ráda čtu, tak jsem byla zvědavá na názory spisovatelů a přišlo mi celkem fajn je potkat.”

K-klub připravuje na podzim další zajímavé akce.

Kateřina Bálintová, vedoucí oddělení: "Chystáme třeba Mini manga fest, pro nadšence, kteří mají rádi mangu a anime, potom tady budeme mít hororovou přespávačku, která se ponese v duchu toho, že budeme děti učit být offline. Žádné technologie nic, prostě si pojedeme různé schovávačky, ale budeme toho tady mí víc, protože se nám podařilo díky Book!Con se navázat další a další spolupráci. Takže v plánu je toho skutečně hodně.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy