Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Valerie Kaňová z Havířova se v SuperStar dostala do top 20 a vydala svou další píseň

  • Havířov,

Do soutěže SuperStar se i v letošním roce přihlásily stovky zpěváků. Mezi nimi byla i Valerie Kaňová z Havířova, která se nakonec dostala až do top dvacítky. My jsme se mladé zpěvačky zeptali, co pro ni tento úspěch znamená.

Valerie Kaňová z Havířova začala poprvé zpívat před lidmi jako úplně malá holčička. Dnes se šestnáctileté slečně splnil jeden ze snů. Zúčastnila se soutěže Česko-Slovenská SuperStar a v ročníku, který je doslova nabitý skvělými zpěváky, se dostala až do top dvacítky. Zůstala tak těsně před branami živých přenosů.

Valerie Kaňová, semifinalistka SuperStar: “Já jsem nečekala, že se dostanu tak daleko. A abych řekla pravdu, když jsem zpívala ten duet, který mne vlastě do top dvacítky dostal, tak to byl neskutečný pocit tam stát. Já jsem si toto vystoupení užila ze všech nejvíce, protože vedle mně stála také moje další konkurentka, vlastně dá se říct, Katarína Pustájová, která má k mému srdci také blízko, my jsme se skamarádily. Takže to, že jsem potom nepostoupila do top desítky, tak mi vlastně ani tak moc nevadí, protože já to tam všem přeji.”

V listopadu Val vydala svou čtvrtou písničku s názvem První pusa, kterou pro ni složil Petr Harazin z kapely Nebe. Ve videoklipu s ní vystupuje také semifinalista SuperStar Martin Probošt.

Valerie Kaňová, semifinalistka SuperStar: “Do budoucna bych chtěla dotáhnout školu, protože kvůli SuperStar jsem na to neměla moc čas. Takže teď si dotáhnu známky ve škole, protože se blíží pololetí. Samozřejmě jsou Vánoce a je mi moc líto, že letos si nezazpívám na žádných trzích, i když jsem v mnoha městech měla zpívat. Tak doufám, že příští rok v tom bude lepší, protože když zpívám na stage a pode mnou jsou mí fanoušci, tak to je něco jiného, než když jsem s nimi spojená přes sociální sítě, kde teď jsem hodně aktivní. Do budoucna bych chtěla mít své album, víc svých písniček.”

Velkou fanynkou soutěže je i náměstkyně primátora pro školství.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: “Klobouk dolů, protože se dostala do té dvacítky těch nejlepších a když zpívala teď naposledy do těch živých vysílání, tak jí to nevyšlo, ale to je možná i tím, že je tam strašná spousta dobrých kluků, ale zpívala krásně. My jsme ji měli na ocenění pedagogů, kde nám zpívala s Vašem Patejdlem, takže zpívala moc pěkně, měli jsme ji na Májových oslavách. Vnímáme ji a myslím, že naši občané uvidí někdy tuto nadějnou mladou pěvkyni vystupovat a já jí přeji hodně úspěchů, ať se jí daří, protože i tím, jak vystupovala v té soutěži, jak mluvila, tak to je jasné, že to je inteligentní holka, která ví, co chce a umí prodat to, co vlastně umí.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy