Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Studenti z Havířova si převzali vysvědčení na bruslích, akce měla opět velký úspěch

  • Havířov,

Žáci mají za sebou první půl rok ve školním roce. Jak obstáli, se dozvěděli při rozdávání vysvědčení. Střední průmyslová škola stavební v Havířově již tradičně hodnotila studenty na zimním stadionu.

Na tři sta studentů v různých převlecích se sešlo na ledové ploše zimního stadionu. Střední průmyslová škola stavební Havířov již pošesté rozdávala pololetní vysvědčení na bruslích. Tradice vznikla, když škola slavila 25 let od svého založení. Akce se nekonala jen jednou, a to v loňském roce kvůli covidu. A i letos nebylo do poslední chvíle jisté, zda nebude zrušena.

Pavel Řehoř, ředitel Střední průmyslová školy stavební Havířov: "Já vzhledem k tomu, jak se situace zhoršovala, tak jsem opravdu váhal jestli to uděláme, nebo neuděláme. Ale, i když pár tříd bylo v karanténě, tak pořád výuka probíhá, tak jsme se rozhodli, že po otestování to uděláme tady.”

Netradiční zakončení prvního pololetí bylo velkým zážitkem zejména pro studenty prvních ročníků.anketa:
“Ta škola se nám všem zamlouvá. Tento nápad byl pro nás trochu šokující, nečekal to nikdo, že to bude takové slavnostní a jsme za to moc rádi všichni.”
anketa: “Za mně výborný nápad, nic lepšího se vymyslet nemohlo. Vysvědčení? Tři trojky, ale zlepší se to.”
anketa: “Já si myslím, že to je rozhodně lepší než na základce, má to nápad a je to super. Užívám si to tady. Vysvědčení? No tak, bída. Jedna čtyřka, ale dá se to. Horší než na základce, ale určitě se to zlepší.”

Školy si uvědomují, že poslední dva roky byly náročné pro všechny.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy