Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do Havířova přijel obrovský počet vzpěračů veteránů a padl i rekord

  • Havířov,

V Havířově se konalo první kolo ligy vzpírání veteránů. Zasloužilí sportovci byli už tak hladoví po závodech, že se jich přihlásil rekordní počet. Soutěž tak musela být rozdělena do tří skupin a trvala až do večerních hodin.

Ve vzpěračské hale Baníku Havířov zažili sportovci atmosféru, na kterou dlouho nezapomenou. Ligy masters se zúčastnil rekordní počet závodníků, a to přes padesát.

Dalibor Klimša, manažer SKV Baník Havířov: "Určitě je to tím, že dva roky se nezávodilo a ti, co trénovali někde ve sklepech, nebo v oddílech, když mohli, tak dneska to chtějí prodat a je to jen dobře a jsme rádi, že je máme.”
Tibor Mezei, vzpěrač: "Fakt jsme rádi a děláme rekordy, protože co jsme doma trénovali, tak tam nebyli žádní diváci, nikdo. Ani jsme na tréninky nemohli chodit. Já venku trénuji pod šopou, normálně venku jako Rambo. Čepice, rukavice. Děláme, co můžeme.”

Jaký by tady mohl padnout rekord, co se týče váhy, zvednuté nad hlavu?

Dalibor Klimša, manažer SKV Baník Havířov: “Náš závodník Kamil Kučera přes dvě stě kilo by mohl nadhodit ve veteránské soutěži, což je taková rarita."
Kamil Kučera, vzpěrač: "201 jsem šel proto, že, kdybych šel 200, tak udělám 399 bodů, těch 201 bylo 400 bodů. Což je takové hezké. Nevím, zda to je veteránský rekord, ale možné to je.”

Nejen, že padl veteránský rekord, ale rekord padl i v délce trvání závodů, které skončily až ve 21 hodin. První místo získal tým z Teplic, domácí Havířov skončil na druhém místě.

Nahlásit chybu


K tématu
Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail