Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Knihovna v Havířově má programy i pro nejmenší děti, rodiče to vítají

  • Havířov,

BookStart aneb S knížkou do života. To je mezinárodní projekt, do kterého se zapojila i havířovská knihovna. Rodiče vítají, že programy pro tak malé děti jsou zábavné i poučné.

Už při vítání občánků dostanou rodiče pro děti knížky a pozvánku na společné setkání v knihovně v rámci projektu BookStart. Setkání tentokrát bylo zaměřeno na péči o zuby u těch nejmenších. Knihovnice zábavnou formou dětem pomocí příběhů v knížkách vysvětlovaly, proč si zuby čistit, nebo co by děti měly, či neměly jíst.

Martina Urbančíková, vedoucí pobočky knihovny J. Seiferta: "Programy jsou zábavné pro ty děti, aby přišly do té knihovny, aby zjistily, že tady máme pro ně něco nachystáno. Tak my jim ukážeme nové knihy a myslíme si, že budou pravidelně docházet."
anketa, rodiče: “Téma výborné, víme, jak to chodí u dětí, když začínáme s čištěním zubů, jsou tam nějaké protesty, ale musíme je to nějak naučit.”
anketa, rodiče: “Akce je hodně interaktivní, zábavná. S dětmi se potom o tom tématu i doma bavíme. Strašně se jim to líbí. Navíc si myslím, že to je strašně fajn, protože to je i podpora v tom, aby děti četly."

Akce se v knihovně bude konat vždy jednou měsíčně. V listopadu bude program zaměřen na podzim, ovoce, zeleninu a podzimní hrátky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy