Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lidé mohou stále podpořit Movember akcí Kabelky pro kluky

  • Havířov,

Podpořte Movember akcí Kabelky pro kluky. Právě touto výzvou oslovila nemocnice veřejnost. A lidé opravdu zareagovali, čehož si nemocnice váží. Kabelkový charitativní jarmark se uskuteční na konci měsíce.

Listopad patří urologické prevenci mužských onemocnění. Nemocnice vždy ale vymyslí něco navíc. Proto celý měsíc probíhá akce Kabelky pro kluky, na jejímž konci bude dražba kabelek. Peníze následně budou použity na zvelebení urologické ambulance. Lidé opravdu kabelky nosí, za což je nemocnice vděčná.

Irma Kaňová, PR manažer Nemocnice Havířov: “Máme obrovskou radost z toho, máme spoustu kabelek, že ohlas je úplně perfektní. Máme kabelky, které jsou použité, starší, což jsme chtěli, ale byli jsme strašně překvapení, že nám nosí i pánové kabelky, které jsou úplně nové, takže ty nejlepší budeme dávat do aukce, abychom vybrali co nejvíce peněz na Movember.”

Podpořit kampaň se rozhodla i návrhářka a designérka, která s nemocnicí dlouhodobě spolupracuje.

Kristína Polakovičová, designérka: “Dozvěděla jsem o akci v Nemocnici Havířov o Movemberu, kdy lidé přinášejí kabelky. Já kabelky a batohy vyrábím, tak jsem se rozhodla úplně nové kousky darovat nemocnici. A tyto kousky půjdou následně do dražby. S nemocnicí už třetím rokem spolupracuji jako designérka na akci Bodýčka pro havířovské sluníčka. Jsou to bodýčka pro nově narozené děti a tento rok jsme dělali design pro nový pokoj do novorozeneckého oddělení.”

Velký kabelkový jarmark se bude konat poslední tři dny v listopadu ve vstupní hale od haly Slavie. Do té doby mohou lidé i nadále nosit kabelky do rezervační kanceláře.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy