Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Movember i akci Kabelky pro kluky lidé v havířovské nemocnici hojně podpořili

  • Havířov,

Nemocnice v Havířově uspořádala v rámci Movemberu akci Kabelky pro kluky. Dražba měla trvat tři dny, kabelky se však prodaly za jedno dopoledne. Nemocnici podpořil i soukromý dárce.

Měsíční osvětová kampaň Movember je u konce. Muži mohli navštívit lékaře v rámci Dne urologické prevence a nejen to.

Irma Kaňová, PR manažer Nemocnice Havířov: "Letos jsme to pojali tak, že ženy pomáhají svým mužům, takže jsme na začátku listopadu zveřejnili výzvu, aby nám ženy nosily své kabelky, které už nenosí, které už nepotřebují, ale mohly by udělat radost někomu jinému a právě dnes začíná třídenní jarmark Kabelky pro kluky. Takže všechny zvu, aby ode dneška do středy přišly k nám do vstupní haly u urgentního příjmu, kde se budou kabelky prodávat. Kabelky jsou krásné, máme jich spoustu a děkujeme všem ženám, které nám svou kabelku přinesly a tím takto krásnou akci podpořily.”

Jarmark se konal nakonec jen jeden den, protože všechny kabelky se během dopoledne prodaly. Akci podpořil i soukromý dárce, který nakoupil nemocnici potřebné věci.

Vojtěch Filsák, dárce: “My tady to děláme každým rokem, každým rokem přispíváme nemocnici i v rámci Vánoc a jelikož tady probíhá velký den kolem urologie a onkologie a víte, že mi muži tu urologii potřebujeme, tak jsme se rozhodli, že přispějeme. Je to do částky 100 tisíc korun, ale přispíváme pravidelně. Takže doufáme, že ta spolupráce bude dobrá s nemocnicí a starají se o havířovské pacienty velice dobře, tak věřím, že budeme pokračovat dále.”
Lenka Škutová, vedoucí sestra urgentního příjmu: "My bychom chtěli v prvé řadě moc poděkovat za dary. Část těch darů půjde na urologickou ambulanci a oddělení a část zůstane na urgentním příjmu. Určitě to zase umožní zpříjemnit práci sester, lékařů. Takže my za to děkujeme.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy