Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovská nemocnice uspořádala 6. ročník benefičního koncertu a na hematoonkologii vybrala přes 70 tisíc

  • Havířov,

Krásnou předvánoční atmosféru připravili v sobotu v evangelickém kostele mladí zpěváci, kteří se rozhodli podpořit dobrou věc. A tou je pomoc druhým, kteří nemají v životě tolik štěstí a potřebují vyhrát svůj boj nad zákeřnou nemocí.

David Starostka, primář hematoonkologie Nemocnice Havířov: “Letos pořádáme již 6. ročník benefičního koncertu na podporu Centra hematoonkologie a klinické biochemie Nemocnice Havířov a samozřejmě, že výtěžek z tohoto koncertu půjde na podporu našeho centra. Letos bychom chtěli věnovat výtěžek koncertu na zlepšení podmínek na hematoonkologickém stacionáři.”
Irma Kaňová, PR manažer Nemocnice Havířov: “Letošní benefiční koncert je v několika ohledech výjimečný a je tady spoustu poprvé. Poprvé jsme třeba začali prodávat vstupenky on-line, poprvé jsme pozvali mladou nastupující generaci zpěváků, kterou doprovodí staří, myslím zkušení bardi naší hudební scény a vyvrcholením bude zpěvačka Národního divadla Moravskoslezského paní Soňa Jungová, která nám tady zazpívá krásné muzikálové písně. K dnešnímu ránu víme, že byl výtěžek již padesát tisíc korun z prodaných vstupenek, které jsme prodávali v nemocnici, ale i on-line formou, víme také, že spousta hostů chtěla koupit lístek přímo na místě.”
Soňa Jungová, sólistka MND Ostrava: “Pozvání na dnešní akci jsem přijala z několika důvodů. Za prvé moc ráda zpívám a moc ráda těším lidi v adventním čase a protože ty lidi mám ráda, tak jsem chtěla podpořit dobrou věc a myslím, že peněz do zdravotnictví není nikdy dost a budu ráda, když každá z těch korun, které se vybraly, budou použity na správné věci."

Lidé byli z benefičního koncertu v prostředí kostela nadšení. Celkově nemocnici podpořili částkou přesahující 70 tisíc korun.

Nahlásit chybu


K tématu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

RegioJet a.s. - nástupní místo Havířov, Bohumín
Havířov
od 25 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail