Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Spolek Velká náruč v Horní Suché podpořila Nadace Terezy Maxové

Spolek Velká náruč v Horní Suché zajišťuje pro děti nejrůznější volnočasové aktivity a pomáhá i s doučováním. Spolek podpořila Nadace Terezy Maxové zakoupením nového notebooku pro on-line výuku.

Spolek Velká náruč nabízí desítkám dětí volnočasové aktivity v multifunkčním centru Sušanka. Ratolesti mohou navštěvovat různé kroužky ať už taneční, pěvecký, nebo dramatický. Pravidelně se účastní po celé České republice soutěží, kde sklízí úspěchy, za které si vždy odnesou odměnu. Rovněž jezdí na společné soustředění či výlety a také navštěvují domovy seniorů. Během pandemie byli všichni ve spojení přes on-line. Společně si četli, učili se angličtinu, romštinu, tvořili a hráli hry.

anketa: “Já tady ráda chodím hlavně kvůli toho, že tady mohu zpívat, můžeme tancovat a že vlastně můžeme chodit na různé soutěže. Když se nudíme, tak tady můžeme přijít a hned máme zlepšený den.”

anketa: “Co mě tady baví, baví mě tady všechno. Baví mě tady dramaťák, tanec, tvoření.”

Kam všude jezdíte a kde už jsi všude byl?

anketa: “V Praze, Brně, Opavě, Karviné, Havířov. Vystupování je dobré, tréma a je to dobrý pocit.”

Nedílnou náplní je i doučování, a i proto se spolek obrátil na Nadaci Terezy Maxové.

Renáta Češková, vedoucí spolku Velká náruč: “Žádali jsme o notebook a dostali jsme ho od Nadace Terezy Maxové. Moc děkujeme, protože nám hodně pomáhá. Když vysíláme on-line a některé děti nemají notebook, tak ho máme k zapůjčení. Jsme za to velice rádi.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy