Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti se opět vracejí ke sportu, chybí jim ale fyzička a také přibraly

Půlroční pauza se na dětech podepsala. Ztratily fyzičku, mnohé přibraly několik kilogramů. Tak hodnotí fotbalový trenér návrat svého týmu v Horní Suché. Věří ale, že si děti na pohyb brzy zvyknou.

Tito mladí fotbalisté z Horní Suché se neviděli od podzimu. Nyní už trénují opět třikrát týdně. Než se ale dostanou zpět do formy, bude to trvat a asi i bolet.

Gustav Dytko, trenér přípravky SK Horní Suchá: "Já si myslím, že ten koronavirus se na nich hodně podepsal, zvláště co se týče fyzické přípravy, tak jsou na tom velice špatně. Sami můžete vidět váhové příbytky jsou abnormální u některých, takže nám bude nějaký čas trvat, než se to dostane do normálního režimu."

Dětem fotbal chyběl a některé se snažily sportovat v rámci možností.

anketa: "Neviděli jsme se dlouho, netrénovali jsme ani v zimě v hale, tak někdy na podzim jsme se viděli naposled.  Já osobně jsem se snažil chodit každý den ven a když už tak jednou, dvakrát týdně jsem si chodil zahrát fotbal s kamarády co mám u baráku.”
anketa: "Hned z ničeho nic začnu běhat, je to těžší udýchat. Když jsem byl doma, tak jsem běhal okolo domu, celkově jsem cvičil, alespoň něco jsem dělal.”

Pozitivní ale je, že z tohoto týmu se k fotbalu vrátily všechny děti. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy