Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí hasiči z Horní Suché bojovali v největší pohárové soutěži

Mladí dobrovolní hasiči z Horní Suché se zapojili do největší halové pohárové soutěže v ČR. Jedno z družstev dokonce skončilo v první desítce.

V Havířově se po dvou letech opět konala jedna z největších akcí. Halu Slavii zaplnilo přes sedmdesát družstev mladých dobrovolných hasičů na 30. ročníku neoficiálního mistrovství Čech, Moravy, Slezska a Slovenska a zároveň 32. ročníku halové pohárové soutěže.

Tak velkou akci si nenechala ujít ani družstva z Horní Suché.

Roman Raš, vedoucí mladých hasičů, SDH Horní Suchá: "My jsme dneska nasadili dvě družstva. Jedno starší a jedno mladší. Na soutěž jsme se připravovali tak, jak to šlo v té době. Jinak se teď účastníme více soutěží v halovém kvartetu v zimě, které objíždíme. Děti se těšily, protože teď je toho hodně, takže se vystřídají a jsou rády, že mohou soutěžit."

Na této soutěži měli jste někdy úspěch?

Roman Raš, vedoucí mladých hasičů, SDH Horní Suchá: “Na této soutěži se nám moc nevede prozatím, ale snad to dnes prolomíme. Pro tyto konkrétní závody jsme trénovali spíše více uzlovou štafetu a štafetu dvojic.”
anketa: "Byli jsme tady už několikrát a trénovali jsme každý čtvrtek. Nejvíce se asi těšíme na štafetu dvojic a největší slabinou jsou asi uzly."
anketa: "Těším se na 4x60. Chodím tady asi čtyři roky. Trénujeme každý pátek a těšil jsem se hodně."

V kategorii mladších družstev skončila Horní Suchá na krásném devátém místě. Starším dětem se tak nedařilo a obsadily jednatřicátou příčku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy