Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Horní Suchá připravila pro ženy dámskou jízdu

Horní Suchá se v letošním roce rozhodla, že jelikož nemohli oslavit Mezinárodní den žen a ani Den matek, připraví akci s názvem Dámská jízda. Tradičně již při vstupu dostaly všechny ženy kytičku a čekal na ně krásný program v podobě vystoupení dětí.

Josef Žerdík, místostarosta Horní Suché: "Zrovna dneska jsem si ráno otevřel internet v kanceláři a četl jsem věci, které nebyly povzbudivé před dnešní akcí. Psali, že lidé na kulturu vůbec nechodí a že na premiéry oper chodí 60 lidí a podobně. A když se podíváte u nás na sál, tak to se až nechce věřit a srdíčko nám plesá.”
anketa: "Já se těším hodně, protože dneska má první vystoupení můj syn. Má čtyři roky a byla covidová opatření, tak nic nebylo. Super, já se těším.”
anketa: "My se těšíme, protože vystupují i děti z naší základní školy a mateřské školy. Takže se těšíme, až je všichni uvidíme. Je to krásné teď něco chystat a žít přípravami.”
anketa: "Těch odpolední tu bylo víc. Jen to období, co bylo, pandemie, tak to bylo zakázané. Tak jsme se těšili, že zase všichni potkáme. Jak vás potěšilo, že jste dostala také kytičku dneska? To víte, každá kytička ženu potěší.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy